Tom Krill - Brankář

Během minulé sezóny se Tomův výkon na postu brankáře neuvěřitelně zlepšil. Díky jeho přítomnosti v týmu jsme získali nejen silný fanouškovský tým, ale i brankářskou jistotu.

Josef Svatoň - Záložník/útočník/obránce

Pepa, kapitán našeho týmu, je výborný univerzální hráč, který dokáže hrát snad na každém postu. Jeho střely málokdy minou cíl.

Ondřej Jelínek - Obránce

Ondra je nejen šikovný obránce, střelec, ale i vytrvalostní běžec. Během každého tréninku pro něj není žádné kolečko dost dlouhé a žádný úkol dost náročný.

Matěj Veselý - Útočník

Máťa díky svému menšímu vzrůstu nevzbuzuje na hřišti velkou pozornost, když se k němu ale dostane míč, jeho střely dokáží překvapit nejednoho brankáře.

Jan Moravec - Útočnk / obránce

Jenda byl v uplynulé sezóně naším nejlepším střelcem (23 gólů). Tolik gólů stihl nasázet i přes to, že byl dost často oporou naší obrany!

Marek Škoda - Obránce

Marek během zimní přípravy nevynechal skoro žádný trénink a díky tomu se zlepšil. Rád vypráví různé historky a tím udržuje dobrou náladu v kabině.

Martin Boudník - Obránce

Martin patří k nejstarším a nejzkušenějším hráčům z našeho týmu. V minulé sezóně vynechal pouze jeden zápas, a tak patřil k oporám naší obrany.

Jiří Moravec - Útočník / obránce

Jiřík začal hrát velké zápasy poměrně nedávno. V posledních dvou zápasech sezóny patřil k lepším hráčům na hřišti a k radosti z gólu mu chybělo jen malinko.

Šimon Jelínek - Útočník

Šíma i přes to, že patří věkem do mladší přípravky, zapadne bez problémů mezi starší hráče a na konci sezóny úspěšně zakončil tah na branku. Tak jako on se neumí radovat nikdo z týmu.

František Zelenka - Útočník

Navzdory tomu, že Fanoušek patří ještě do mladší přípravky, zúčastnil se většiny zápasů. Během tohoto roku se velice zlepšil, a to hlavně ve střelbě.

Jan Souček - Útočník

Honzík je pravým srdcařem našeho týmu. Dokáže celý zápas naplno bojovat, nevzdat žádný souboj – je sice malý, ale šikovný

Kristýna Pínová - Útočník

Kiki je jedinou dívkou v týmu, ale klukům kolikrát dokáže vytřít zrak. Přes to, že začala hrát teprve minulý rok, ostatním se vyrovná.

Lukáš Zíka - Útočník

Luky patří k našim nejmenším hráčům. V uplynulé sezóně nenastoupil do mnoha utkaní, ale jeho účast na trénincích je téměř stoprocentní.

Václav Kletečka - Útočník

Vašík se ještě velkých zápasů neúčastnil, ale když jsme na konci sezóny hráli přátelák s mladší přípravkou, vlítl do zápasu naplno a ukázal, kolik má energie.

Jan Červený - Útočník

Honzík začal s fotbalem teprve na podzim a je to jeden z našich nejmenších hráčů. Během tréninků se zapojuje a stále zlepšuje.

Ondřej Šiška - Útočník / obránce

Ondra je další univerzální hráč. Všechny nás moc překvapil na tréninku v tělocvičně, kde dělal jedny z nejlepších salt.

Marie Svobodová - Trenérka