FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Žáci zvítězili v derby!

FC Křivsoudov – Sokol Dolní Kralovice 3:2

 

V neděli 29.5 naši mladší žáci sehráli na domácí půdě derby s tradičním soupeřem z Dolních Kralovic. Náš tým byl v plné sestavě a navíc jsme měli opět výpomoc z řad hráčů starší přípravky. V zápase nám pomohl i bývalý spoluhráč kluků, Michal Veselý, který momentálně hraje ve Vlašimi, ale rozehrává se po zranění. Díky této výpomoci jsme měli 3 hráče na střídání, takže jsme kluky mohli i prostřídat na jiných pozicích než běžně hrají. Zápas byl od začátku poměrně vyrovnaný a chvíli jsme byli na koni my, chvíli zase soupeř. Skóre otevřel soupeř již v 5. minutě, ale my jsme na to dokázali celkem rychle zareagovat a překlopit stav na naší stranu. Zápas byl poměrně běhavý a někteří naši hráči, držíce se hesla „Těžko na bojišti, lehko na cvičišti“ snad pochopili, že to heslo zní trochu jinak a budou si jeho správné znění pamatovat.

Konečný stav utkání Křivsoudov/Čechtice – Dolní Kralovice 3:2

 

Střelci: M.Veselý, D.Zíka, V.Jankovský  

Sestava:

Sezemský Jan (B), Boudník Tomáš, Jankovský Vít, Fiala Erik, Nácovský Lukáš, Kratochvíl Michal, Zíka David, Střádal Miroslav, Moravec Jan, Jelínek Ondřej, Svatoň Josef, Michal Veselý

 

Další utkání hrajeme v sobotu 5.6 od 9h v Kondraci.

 

Pavel Zíka.