FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Žáci: Burger v břiše, devítka v kase

Burger v břiše, devítka v kase.


V neděli 20.6. naši mladší žáci sehráli poslední jarní zápas Letního poháru OFS Benešov tentokrát s týmem Zdislavic. Do zápasu za úmorného vedra jsme nastoupili v plném počtu i s posilou z přípravky Ondrou Jelínkem. Soupeř byl od začátku pohyblivější, měl v první půli trochu navrch, ale i přesto jsme s ním dokázali držet krok. A tak stav byl po půli 3:3. Druhý poločas nám však bohužel nevyšel podle představ a i díky naší nekoncentrovanosti v obraně jsme dostávali snadné branky. Našeho brankáře, který do zápasu nastoupil i s drobným zraněním, jsme často nechávali na holičkách. Přesto nás svými zákroky podržel a zabránil vyšší porážce našeho týmu. Kromě toho, že za soupeře nastoupili i zkušenější hráči patřící věkem do starší kategorie, se na naší porážce možná podepsalo i to, že někteří výtečníci se před zápasem nacpali produkty od MC Donalds. Chápu, že s houskou v břiše je jako běhat s kamenem u nohy.


Konečný stav zápasu Křivsoudov/Čechtice – Zdislavice 5:9


Naše branky vstřelili:

 Jankovský Vít -2, Moravec Jan -1, Fiala Erik -1, Kratochvíl Michal -1


Sestava:

Sezemský Jan (B), Boudník Tomáš, Jankovský Vít, Fiala Erik, Nácovský Lukáš, Kratochvíl Michal, Zíka David, Moravec Jan, Střádal Miroslav, Jelínek Ondřej

 

Teď nás čeká už jen fotbalová rozlučka a prázdniny.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčům a rodičům, že našli chuť a sílu pokračovat ve fotbalovém kolotoči i po dlouhé pauze. Trochu jsem se bál, že se k fotbalu většina dětí nevrátí a zůstanou u obrazovek televizí a mobilů. Jsem rád, že jsem se mýlil. Vypadá to, že máte fotbal asi rádi. 

Přeji hezké prázdninové dny a snad se zase uvidíme.


Pavel Zíka.