FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Žáci bez střídání vydřeli remízu!

Remíza s odřenýma ušima.


V neděli 27.9 naši mladší žáci sehráli zápas na domácí půdě s týmem Divišova. Čekal nás papírově slabší soupeř, ale již pár dnů před zápasem bylo jasné, že to žádná sranda nebude. Z kraje týdne nejprve vypadl pro nemoc M. Kratochvíl, den před utkáním pak ještě T. Boudník a kluci z přípravky, kteří s námi občas chodí, k dispozici také nebyli. Naštěstí jsem chvíli před zápasem přemluvil dalšího hráče z přípravky, M. Veselého, který měl sice již namířeno na pouť do Lukavce, ale odložil návštěvu atrakcí až na odpoledne. Díky této oběti jsme měli alespoň plný počet hráčů do utkání.

Zápas jsme začali dobře a již v 8 minutě jsme otevřeli skóre J. Moravcem. Soupeř pak ale vyrovnal a stejně jako my, měl ještě další šance. Třeba penalta, která byla nařízena za hraní rukou ve vápně, nám ale bohužel nevyšla. Našemu brankáři, který jí šel kopat, jí jeho kolega lapil. Jak šel čas, tak se absence dvou hráčů základu, začala čím dál více projevovat, a nám na těžkém terénu začaly docházet síly. Divišov, který měl hráčů na dva týmy, si v poklidu střídal, naši borci lapali po dechu a marně koukali na prázdnou střídačku. Poločas skončil 1:2 pro soupeře a v druhé půli naše trápení pokračovalo. Valil se na nás jeden útok za druhým a hostující útočníci naštěstí trefili volné místo v bráně již jen jednou. Ostatní střely buď minuly svůj cíl, nebo je dobře pochytal náš brankář J. Sezemský. Výborně zahrál náš záložník E. Fiala, který v druhé půli srovnal dvěma góly stav a zajistil nám alespoň bod za remízu.

Chválím celý tým za to, že to za nepříznivého stavu nepoložil, a přestože hlavně v obraně tekly emoce proudem, tak utkání dovedl alespoň k remíze.

Konečný stav utkání Křivsoudov/Čechtice – Divišov 3:3

Střelci: E.Fiala – 2, J.Moravec – 1  

 

Sestava:

Sezemský Jan (B), Nácovský Lukáš, Jankovský Vít, Moravec Jan, Zíka David, Střádal Miroslav, Fiala Erik, Veselý Matěj

 

Další utkání hrajeme v sobotu 3.10. ve Vracovicích.

Pavel Zíka.