FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Z Divišova veze Áčko pouze bod

TJ Jawa Divišov „B“ – FC Křivsoudov „A“ 1:1 (1:1)

 

18. kolo OP Benešov

 

Neděle 10.4.2022

 

 

Před utkáním na hrací plochu napadla vrstva sněhu a ve hře bylo odložení zápasu, mužstva se nakonec domluvila na odehrání zápasu. Jak je jeho zvykem, v Divišově s něčím velkým nečekal Mír. Filip dlouho (naposledy ve 2. minutě vyfasoval červenou kartu), tentokrát už v 1. minutě napřáhl v 25 metrů a překonal domácího brankáře. Bohužel to byl poslední radostný moment křivsoudovského mužstva. Sice ještě přišla spousta zajímavých situací, žádná nenesla gólový punc. Toula trefil z vápna břevno, Ptáčkův trestný kop vyrazil brankář, tvrdý pokus stejného hráče těsně minul šibenici. Domácí se prvně dostali k ohrožení branky až v 25. minutě, bohužel po střele ze strany Mar. Filip vyrazil míč před sebe, kde dobíhající Šimáček bez problémů vyrovnal. Další slibné situace hostů zhatila nepřesnost nebo zbrklost.

 

Ve druhé půli se hra odvíjela dle stejného scénáře, Křivsoudov tlačil domácí před svoji branku, ale bez pořádného zakončení. Divišov si i ve druhé půli vypracoval jednu akci, zakončení ze strany po rychlém brejku se do branky nevešlo. Hosty krátce po hodině hry oslabil Ptáček – nejdříve držel protihráče za dres, za další minutu jeho akci zastavil ofsajd, ale Ptáček i tak dlouho po odpískání zakončil a sudí ho po druhé žluté vyloučil. Při velkém tlaku křivsoudovských se v nejslibnějších šancích objevili Jakl a Vondrák, ani jeden netrefil prostor mezi tyčemi. Zápas tak dospěl k remíze 1:1. Bod z tohoto utkání je ztrátou, i když Áčko dohrávalo půlhodiny v deseti.

 

Branka: 1. Mir. Filip

 

Sestava: Filip Martin – Vopěnka Štěpán, Vopěnka Filip, Žák Jan, Štika Ondřej – Vondrák David, Toula Patrik, Filip Miroslav ©, Ptáček Luboš – Jakl Jiří, Tulach Jiří

 

 

19. kolo bude šlágrem kola, Áčko na domácím hřišti přivítá lídra tabulky OP, Sokol Neveklov. Utkání se bude hrát v sobotu 16.4.2022 v 17 hodin. Neveklovu z podzimu, a především sami sobě mají hráči Áčka co vracet. Vaši podporu budou potřebovat víc než jindy, přijďte se podívat na dva nejlepší celky okresu ve vzájemném utkání!