FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Starší žáci jsou po podzimu „stříbrní“!

Vítězné zakončení sezóny

V sobotu 6.11. naši starší žáci vyrazili k poslednímu podzimnímu utkání na hřiště Trhového Štěpánova. Náš soupeř se nacházel na předposledním místě tabulky s pouhými 3 body na kontě, takže se dal očekávat snadný zápas. Vrásky na čele nám před zápasem trochu nadělala absence dvou hráčů. A protože jeden z nich byl brankář, tak si tuto pozici vyzkoušeli i kluci, kteří normálně hrají v poli (T.Boudník a V.Jankovský). Za příjemného podzimního počasí se zápas od začátku do konce odvíjel v naší režii. Přestože se soupeř snažil, tak žádnou branku jsme mu vstřelit nedovolili a naopak štěpánovská síť se nepřestávala vlnit. Mrzet nás může snad jen spousta zahozených šancí, což by s těžkými soupeři nebylo dobré.

Konečný stav zápasu Trhový Štěpánov – Křivsoudov/Čechtice 0:11

Naše branky vstřelili:

Macháček Vít – 4, Fiala Erik – 3, Novák František – 2, Zíka David – 1, Jankovský Vít – 1

Sestava:

Boudník Tomáš, Nácovský Lukáš, Jankovský Vít, Macháček Vít, Zíka David, Novák František, Střádal Miroslav, Fiala Erik, Gregor Mikoláš, Hague Oliver

 

Vítězstvím v tomto zápase jsme se po týdnu opět vrátili na 2.místo tabulky a škoda jen, že sezóna již končí, protože výkony týmu šly postupně nahoru. Snad nám tým i forma vydrží a na jaře do fotbalového kolotoče opět naskočíme s chutí. Přeji všem hráčům i našim podporovatelům z řad rodičů, fanoušků a klubu FC Křivsoudov příjemné fotbalové prázdniny, hodně zdraví a těším se až, se zase sejdeme.

Pavel Zíka.