FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Představení soupeřů – 6. kolo

A-tým

 

TJ Sokol Přestavlky – soupeř aktuálně okupuje 7. místo tabulky OP se sedmi body a záporným skóre 14:20, což je dozvuk zápasu v Neveklově, kde náš sobotní soupeř dostal hrozivých 12 branek. Před týdnem mužstvo vyznávající žlutozelené barvy padlo na půdě Postupic v poměru 1:2. Nejlepším střelcem aktuální sezóny je u soupeře Michal Kačírek se čtyřmi góly. S Přestavlky máme celkem vyrovnanou vzájemnou bilanci, naposledy výhra 2:1 po brankách Davida Mišoně. Soupeř je minimálně pro podzimní část v azylu v Čerčanech. Zápas začíná v sobotu v 16:30 a vy můžete jet podpořit Áčko autobusem (Odjezd 14:30).

 

B-tým

 

TJ Sokol Dolní Kralovice „B“ – Béčko se utká v lítém boji s Kralovicemi, lídrovi IV. Třídy supiny C. Ti vedou tabulku o bod před Čechticemi a zatím 4x vyhráli a jednou remizovali (remíza 3:3 v Libouni). . Kralovice zatím vstřelili 12 branek a velmi zajímavé je rozložení na 11 hráčů, víc než jednu branku, konkrétně 2 vstřelil Aleš Novosád. Soupeř ale dominuje hlavně obranou, ř obdržených branek je nejméně v soutěži. Poslední měření sil Béčko zvládlo výborně po výhře 3:0. Derby se hraje v sobotu od 16:30. Kdo nechce na druhou stranu okresu s Áčkem, může vyrazit k Želivce..

 

Dorost

 

SK Bystřice – dorost doma přivítá poslední celek tabulky, ten však odehrál pouze tři utkání, jeden bystřičtí remizovali a dva prohráli pouze o gól. Určitě se tak nejedná o otloukánka soutěže, a bude-li chtít dorost potvrdit formu, klíčem bude poctivý přístup. Hosté poslední utkání prohráli doma 0:1 s Postupicemi/Chotýšany. Zda křivsoudovský dorost natáhne vítěznou šňůru, nebo si bod/y odveze Bystřice můžete vidět v sobotu v 11:30.

 

Mladší žáci

 

TJ Jawa Divišov – žáci se budou snažit navázat na poslední úspěšný zápas proti Divišovu. Soupeř je na 8. místě tabulky, ukopal si 4 body a má celkem vyrovnané skóre 18:21. Divišov má výsledky jak na houpačce, výhra 12:1, následně prohry 1:10 a 1:6, v posledním kole remíza se Struhařovem 4:4. O branky určitě nouze nebude, přijďte se podívat v neděli v 10:15.

 

Přípravka

 

TJ Jawa Divišov – i přípravku čeká soupeř z Divišova, stejně jako ve starší kategorii divišovští jsou schopni dát 14 branek, následně jich 21 dostat. Poslední zápas s Popovicemi/Postupicemi prohráli těsně 1:3. I zde se dá očekávat otevřená hra s množstvím branek, přijďte podpořit naše nejmladší v sobotu v 9:00.