FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Představení soupeřů – 4. kolo

A-tým

 

TJ Sokol Jankov – Áčko sehraje duel z nejtěžších na hřišti Jankova. Soupeř strávil několik sezón v krajské B-třídě a pravidelně obsazuje medailové příčky OP. S Jankovem má Křivsoudov negativní bilanci vzájemných zápasů a zvlášť na soupeřově hřišti – poslední bod chlapci od Želivky vybojovali v Jankově na podzim 2009 za remízu 1:1 (branka David Vondrák). Poslední měření sil křivsoudovští zvládli skvěle po výsledku 9:1, a to vloni ve 2. kole. Soupeř je aktuálně na 2. místě tabulky, ovšem jen o skóre. V posledním kole brali naši nedělní hostitelé všechny body za výhru v Postupicích 4:1. Osu týmu tvoří Tomáš Balík, Ondřej Zach a velmi zkušený kapitán Petr Skála. Na tento šlágr vedení oddílu vypravilo autobusový zájezd, sraz je v neděli v 15 hodin.

 

 

B-tým

 

FC Vracovice – další z řady tradičních soupeřů našeho Béčka. Vracovičtí se pravidelně umísťují kolem 5. místa IV. třídy, ovšem naše rezerva na nedělního soupeře umí! Nedávné výsledky 6:1, 5:2, 9:2 vzbuzují optimismus, rezerva se však bude muset vypořádat s kolizí utkání obou seniorských mužstev. Určitě však bude chtít nahradit ztracené body s posledního utkání proti Štěpánovu. Vracovice naproti tomu vyhráli v Keblově 4:1 a budou obhajovat průběžné 2. místo tabulky, dá se tedy očekávat vyrovnaný zápas. Utkání má výkop v neděli od 15 hodin.

 

 

Dorost

 

TJ Sokol Jankov/TJ Svoboda Ratměřice – dorost v posledním kole přivezl všechny body z Maršovic a na kontě má stejný počet bodů jako soupeř. Ten si výhru připsal také v minulém kole, když doma skolil po tuhém boji a obratu v posledních pěti minutách spojené družstvo Postupic  a Chotýšan. Jestli naši mladící vyhrají poprvé v sezóně před domácím publikem zjistíme v sobotu od 11:30.

 

 

Mladší žáci

 

TJ Jiskra Struhařov – žáci stejně jako dorost získali první body v minulém zápase, v Kondraci zvítězili 5:3. Jejich soupeř zatím nebodoval, čili má zápas přízvisko !o 6 bodů“. Struhařov zatím obdržel nejvíc branek (37) z celé soutěže a do utkání půjde z pozice posledního týmu OP. Ve sportu je však možné všechno, zda bude překvapení nebo výhra červenobílých barev můžete sledovat v neděli od 10:15.

 

 

Přípravka

 

TJ Sokol Popovice/ TJ Sokol Postupice – nejmladší družstvo zatím jednou vyhrálo a jednou prohrálo, do sobotního utkání však půjde jako favorit, když hosté zatím hráli proti silným týmům (Vlašim, Dolní Kralovice) a na kontě nemají ani jeden bod. Snad se přípravka oklepe ze středečního přídělu od Kralovic a naváže na výkon z Kácova. Utkání je plánováno na sobotu od 9:00.