FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Představení soupeřů – 3. kolo

A-tým

Sokol Maršovice „A“ – soupeř Áčka se pravidelně pohybuje na špičce tabulky okresního přeboru a několikrát se podíval do krajské B-třídy. Výjimkou byla sezóna 2018/2019, kdy měli Maršovice pouhé dva body náskok na sestupové pozice. Minulý podzim sobotní soupeř znovu zabral a výsledkem bylo 4. místo se stejným ziskem bodů (24) jako třetí rezerva Nespek. Také to byl jediný soupeř, který na kterém si Áčko vylámalo zuby, „Na trávníkách“ maršovičtí vyhráli 4:3 V aktuálním ročníku hosté získali 4 body, naposledy trochu překvapivě doma remizovali 2:2 s Postupicemi. Celková vzájemná bilance není pro křivsoudovské mužstvo příliš kladná, ze sedmi zápasů bralo naše mužstvo 3 body pouze dvakrát, v pěti zápasech se radovali z vítězství v Maršovicích. Oporami hostů jsou především kanonýr Pavel Žížala a dirigent hry Rostislav Hašek. Utkání má výkop v sobotu od 17 hodin.

 

B-tým

FK Trhový Štěpánov „B“ – křivsoudovská rezerva přivítá tradičního soupeře, s nímž má celkem vyrovnanou bilanci. Poslední vzájemný zápas přinesl radost našim hráčům po venkovní výhře 2:0, skórovali mladíci Jiří Tulach a Pavel Lebeda. Nyní mají štěpánovští po dvou utkáních 4 body za výhru v Pravoníně a domácí remízu s Keblovem. Béčko má o bod méně, nedělní vítěz se tedy posune v tabulce těsně pod špičku, poražený naopak bude figurovat na chvostu. Hosté svoji hru opírají o zkušené Petra Kopeckého, Lukáše Bernáška a Miroslava Petráska. Zmíněné trio doplňuje mladá letka ve věkovém rozmezí 17-19 let. Hraje se v neděli od 14 hodin.

 

Dorost

Sokol Maršovice – naši mladíci obstarají předzápasech áčku, ovšem na soupeřově hřišti. Maršovičtí jsou tabulkovým sousedem, mají však o 3 body více za výhru 6:2 nad složeným mužstvem Postupic a Chotýšan. První domácí zápas prohráli 1:7 (soupeř Nespeky/Pyšely) a příznivci vyznávající tři kančí zuby si jistě budou přát, aby soupeř dorostu pokračoval v tradici rozdávání bodů na vlastním hřišti. Poslední výkon naznačuje jisté zlepšení, snad přijdou i první body v sobotu 10:15.

 

Mladší žáci

TJ Sokol Kondrac z.s. / TJ Sokol Pravonín – první zápas soupeř vyhrál na hřišti Velíše 2:0. První venkovní zápas odehrají žáci v sobotu od 9 hodin v Kondraci.

 

přípravka

AFK Kácov – nejmladší družstvo zajíždí až na hranici kutnohorského okresu. Jelikož jde o premiérové utkání, určitě se budou děti na ostrý zápas těšit a předvedou slušný výkon. Soupeř první utkání zvládl v poměru 11:3 v Tichonicích. Zápas má výkop v sobotu v 11 hodin.

 

TJ Sokol Dolní Kralovice – odložené první kolo odehraje přípravka v úterý 8.9.2020 od 17 hodin v domácím prostředí.