FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Pouťové odpoledne korunovalo Áčko

V prvním přípravném zápase se A-tým Křivsoudova utkal s odvěkým rivalem z Dolních Kralovic. Utkání se odehrálo v rámci pouťového odpoledne, předzápasy sehráli svá utkání družstva mladší přípravky (výhra 25:1 nad Dolními Kralovicemi) a mužstvo starších žáků (výhra 5:1 nad Zdislavicemi).

 

Utkání probíhalo podle očekávání. Domácí drželi míč a kombinací se snažili dostat na dostřel hostující branky. Hosté spoléhali na pevnou obranu a dlouhými nákopy rozbíhali rychlého Anděla na hrotu útoku. První gól měl na svědomí domácí Mir. Filip, který si na rohu velkého vápna připravil míč a pravačkou napálil míč na zadní tyč- 1:0. Druhý gól si připsal Macháček. Ten se nejprve zastřeloval, jeho pokus ale zneškodnil gólman hostí. Hostující obrana si vyraženého míče příliš nevšímala, a tak si ho znovu našel Macháček a střelou z první uklidil balón na zadní tyč- 2:0. Domácí nadále kontrolovali hru a zvýšili poté, co byl ve vápně faulován Veselka. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil Ptáček- 3:0. Hosté o sobě dali vědět ve 35. minutě – Anděl vyhrál u postranní čáry souboj s kapitánem Vopěnkou, upaloval z boku na domácí bránu a gólmana Mar. Filipa překvapil střelou na bližší tyč- 3:1 Tímto výsledkem první poločas skončil.

 

Ve druhém poločase se dostali více do hry hosté, výrazné nebezpečí pro domácí bránu ale nevytvořili. Naopak domácí ještě přidali 3 přesné zásahy. Nejdříve Mišoň po přihrávce za obranu obešel hostujícího brankáře a poslal před bránu míč na Tulacha, který se nemýlil- 4:1. A Tulach se prosadil ještě jednou, tentokrát zacílil přesně po přihrávce Macháčka zkušeně kolem padajícího brankáře – 5:1. Poslední slovo si vzal Mišoň, po sóle přehodil brankáře, míči ještě k cestě do brány pomohl hostující obránce. Více už se v utkání nestalo, domácí Křivsoudov si připsal v přípravě první výhru v poměru 6:1.

 

Po utkání se osazenstvo přesunulo do sokolovny, kde proběhla pouťová zábava. Kdo nepřišel, lituje dodnes, ale aspoň se může podívat na fotky 😊

 

Sestava: Filip Martin – Vopěnka Jakub ©, Vopěnka Štěpán, Vopěnka Filip, Štika Ondřej – Vondrák David, Macháček Martin, Filip Miroslav, Ptáček Luboš (46. Nedbal Vojtěch) – Veselka Ondřej (46. Tulach Jiří), Mišoň David

 

Další přátelské utkání je na programu ve středu 21.7.2021 od 18 hodin, doma hostíme Sokol Miřetice.

 

 

©lm