FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

O vítězství rozhodlo Béčko po přestávce

TJ Slovan RÚ Kladruby – FC Křivsoudov „B“ 0:3 (0:0)

 

Neděle 3.10.2021

 

10. kolo OS IV.třída, sk. B

 

 

V dalším kole zavítali křivsoudovští na půdu oblíbeného soupeře do Kladrub.

 

První poločas nabídl hodně neurovnaný fotbal, nezaujatý fanoušek se příliš nebavil. Domácí hrozili především střelami zpoza vápna, na druhé straně se do několika dobrých možností dostal nejlepší střelec soutěže Tulach, bohužel ani jednou nezamířil do branky. První půli také bohužel poznamenala nepříjemná zranění domácího hráče a hostujícího Ouřady, oběma přejeme brzké uzdravení!

 

V druhé půli hosté zlepšili pohyb a na hřišti bylo prakticky jedno mužstvo. Gólově se poprvé urodilo v 67. minutě, Tulach tentokrát přesně sešteloval mířidla a otevřel skóre- 0:1. Zanedlouho zakončil další útok do rozhozené obrany Štika a bylo to o 2 góly- 0:2. Domácí hrozili především přes rychlé útočníky Shubyka a Alahmara, ale k vyloženým šancím se nedostali. Naopak 4 minuty před koncem přidal svůj druhý gól hostující Tulach- 0:3. V úplném závěru se mohl branky dočkat i Luboš Ptáček st., z úhlu ale zamířil jenom do tyče. Více se už v zápase nestalo a tak si Křivsoudov odvezl 3 body za výhru 0:3.

 

 

Sestava: Moravec Jakub- Bohuňovský Jan, Brzoň Adam, Brzoň Jan, Dufek Zdeněk- Ptáček Ondřej, Ouřada Filip, Vašek Ladislav, Kehar Václav (c)- Tulach Jiří, Mareš Lukáš

 

Střídali: Štika Ondřej, Ptáček Luboš st.

 

V neděli 10.10.2021 přivítáme soupeře z Libouně, utkání má výkop tradičně ve 14 hodin.