FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Načeradec byl nad síly Béčka

SK Načeradec – FC Křivsoudov „B“ 6:1 (4:1)

20. kolo IV. třída sk. B

Neděle 24.4.2022

 

K dalšímu venkovnímu utkání zajíždělo béčko na půdu Načeradce a pár dní před zápasem to vypadalo, že se nesejdeme v plném počtu. Nakonec jsme odcestovali ve 14ti, své první starty na jaře si připsali Dominik Tulach a Láďa Vašek, k dispozici byl rovněž Štěpán Libák. 

 
Než jsme se stačili na hřišti pořádně rozkoukat, už jsme prohrávali o 2 branky. Nejprve rozehrál ve 2. minutě Syrvatka rohový kop na přední tyč a po teči Kuby Moravce skončil míč v síti- 1:0. O 3 minuty později pronikl do našeho vápna Postřihač, zpětnou přihrávkou našel volného Nebřenského a ten zavěsil podruhé- 2:0. Na tyto 2 zásahy jsme ještě dokázali odpovědět, po nakrátko rozehraném rohu odcentroval Míra Křišta, na míč si naběhl Filip Ouřada a hlavou zatloukl míč do sítě- 2:1. Chvíli poté měl dobrou možnost Vašek Kehar, po chybě obrany dokázal obejít i gólmana, domácí obránce ale napravil svou chybu a Vaška stihl včas dostoupit. Poté už stříleli branky pouze domácí. Ve 20. minutě se znovu v našem vápně uvolnil Postřihač, přihrál Kazdovi a ten poslal zblízka míč pod břevno- 3:1. Poslední slovo měli opět domácí, po faulu Zdeňka Dufka zahrával penaltu Postřihač a s přehledem jí proměnil- 4:1. 
 
Do druhé půle jsme i díky krátkému polevení domácích nevstoupili nejhůře, bohužel jsme si nevypracovali žádnou příležitost a definitivně nás dorazil v 55. minutě domácí kapitán Křemen, který střelou k tyči vstřelil 5. branku domácích- 5:1. Do konce zápasu jsme už domácí nijak neohrozili, naopak domácí vstřelili ještě branku na 6:1 a ještě další 2 gólovky zahodili.
 
Gól: Ouřada Filip
 
Sestava: Moravec Jakub- Dufek Zdeněk, Zelenka Jaromír, Brzoň Adam, Březina Lukáš- Ouřada Filip, Křišta Miroslav (c), Mareš Štěpán, Kehar Václav- Novák Ondřej, Mareš Lukáš 
Střídali: Vašek Ladislav, Libák Štěpán, Tulach Dominik
 
V 21. kole přivítáme v neděli 1.5.2022 ve 14 hodin TJ Radošovice.