FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Motivace žáků zmrzlinou zafungovala

Příjemně strávené dopoledne.


V sobotu 5. 6. jsme se žáky vyrazili na další utkání, tentokrát do Kondrace. Nevěděli jsme dopředu, co od tohoto zápasu čekat, protože letos se to překvapivými výsledky v naší skupině jen hemží. Dle zkušenosti z podzimu jsme byli mírnými favority, ale u dětí nikdy nevíš, jak se vyspinkaly a jestli celou noc nelovily pokémony nebo nepařily Fortnite. K utkání jsme za slunečného počasí nastoupili s plným počtem a i s jedním pomocníkem z přípravky (Pepík Svatoň). Zápas asi i proto, že kluci měli za vítězství slíbenou sladkou odměnu v podobě točené zmrzliny u stánku v Kuňovicích, začal a po většinu hrací doby byl, až na malé výpadky, v naší režii. Z počátku jsme sice nemohli protrhnout střeleckou smůlu, ale naše gólové šance přibývaly, a tak jsme nakonec soupeře udolali. Podařilo se nám vstřelit 6 branek a soupeř skóre pouze upravil. 


Konečný stav utkání: Kondrac – Křivsoudov/Čechtice 2:6.

Naše branky vstřelili Střádal Miroslav 2, Fiala Erik 2, Jankovský Vít , Moravec Jan


Sestava:

Sezemský Jan (B), Boudník Tomáš, Jankovský Vít, Fiala Erik, Nácovský Lukáš, Kratochvíl Michal, Zíka David, Moravec Jan, Střádal Miroslav, Svatoň Josef


Příští neděli hrajeme poslední domácí utkání od 10:15 a čeká nás silný tým Chocerad, tak zvu fanoušky, aby nás přišli podpořit.


Pavel Zíka