FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Mládežnická družstva si o pouti zastřílela

Mladší přípravka

 

Naši nejmenší si prožili premiéru na vlastním trávníku a soupeře z Dolních Kralovic jednoznačně přehráli. Nutno dodat, že pro kralovické šlo o první zkušenost s kopanou a bylo to hodně znát.  Soupeři se podařilo vstřelit aspoň čestný úspěch a potlesk si od rodičů vysloužil i brankář po pár pěkných zákrocích na brankové čáře.

 

 

Starší žáci

 

Není pouťák jako pouťák..

 

V sobotu 17.7. sehráli naši starší žáci v rámci pouťového odpoledne přátelské utkání proti soupeři ze Zdislavic. Počasí fotbalu přálo a škoda jen, že si do našeho fotbalového stánku nenašlo cestu více fanoušků. Sestavu jsme měli poskládanou z větší části ze starších žáků doplněnou ještě o dva kluky z mladší kategorie. Klasický pouťák to ale nebyl, protože se hrálo v poměrně slušném tempu a chvílemi byly vidět i pěkné akce. Soupeř, přestože přijel s týmem ještě mladším, statečně odolával našemu tlaku a tím také přispěl ke kvalitě utkání. Kluci, kteří se k nám do týmu vrátili po roce ve starší kategorii, dobře zapadli, vyztužili naši záložní řadu a to byl také jeden z důvodů našeho vítězství. Nám se podařilo kromě jedné penalty vstřelit ještě další 4 branky oproti soupeři, který dal pouze 1, kdy využil naše zaváhaní při rohovém kopu.

 

Konečný stav utkání Křivsoudov/Čechtice – Zdislavice 5:1

 

Naše branky vstřelili: Macháček Vít – 2, Střádal Miroslav – 2, Jankovký Vít – 1

 

Sestava:

Sezemský Jan, Boudník Tomáš, Jankovský Vít, Nácovský Lukáš, Novák Fanda, Fiala Erik, Macháček Vít, Střádal Miroslav, Zíka David, Moravec Jiří, Boudník Martin