FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Mládež o víkendu stoprocentní!

Dorost:

 

Sokol Maršovice – FC Křivsoudov/TJ Sokol Čechtice 1:4

 

Konečně vítězství.

Ve 3.kole jsme nastoupili v Maršovicích proti místnímu sokolu.

Jako obvykle nám utekl začátek a již v páté minutě jsme prohrávali,

když domácí využili hned svou první šanci. Nám se ale povedlo Tomášem Ouřadou rychle vyrovnat nejen skóre, ale i hru. Po půl hodině jsme se dostali do vedení – trefil se Karel Rýva, které jsme udrželi do konce poločasu.

Dokonale nám vyšel nástup do druhé půle, rychle jsme vstřelili dvě branky, o něž se zasloužili Adam Dufek a Vojtěch Šindelář. To domácí položilo a my jsme v klidu dovedli zápas do vítězného konce.

 

 

Sestava: Moravec Jakub – Brzoň Jan, Machyán Martin, Ouřada Tomáš, Karel Rýva ©, Lebeda Pavel, Bohuňovský Jan, Ptáček Ondřej, Novotný Jaroslav, Kletečka Martin, Dufek Adam

 

Střídali: Nebřenský František, Šindelár Vojtěch, Vaněček Josef, Štorc Matěj

 

 

Jaromír Novotný st.

 

 

Mladší žáci:

Sokol Kondrac/ TJ Sokol Pravonín – FC Křivsoudov/TJ Sokol Čechtice 3:5

 

Drama ve druhé půli se šťastným koncem.

 

V sobotu 5.9. mladší žáci odehráli venkovní zápas se složeným týmem Kondrace a Pravonína. S výpomocí z přípravky jsme tentokrát počítat nemohli, protože ta hrála souběžně zápas v Kácově a tak jsme do Kondrace vyrazili s jedním hráčem na střídání. Za příjemného slunečného počasí jsme nastoupili k utkání proti věkově mladšímu soupeři, což bylo znát jen málo. V utkání jsme měli sice optickou převahu, kterou se nám však nedařilo zúročit a naše střely končily buď vedle brány, nebo v náručí brankáře. O poločase bylo skóre 1:2 v náš prospěch a zdálo se, že díky naší převaze je jen otázkou času, kdy přidáme další branky. Opak byl pravdou. Změna stran po půli, neznamenala totiž jen změnu sklonu hřiště (první půli jsme hráli z kopce), ale také brzo změnu stavu. Naše obrana asi byla myšlenkami již u maminky na obědě a tak než jsme se rozkoukali, bylo to najednou 3:2. A mohlo být ještě hůř, protože domácí diváci povzbuzeni změnou skóre, hnali své svěřence do útoku. Štěstěna ale stála tentokrát při nás a domácí již žádnou svou šanci nevyužili. Naopak my jsme rozvlnili síť ještě 3 krát a urvali jsme 3 body pro sebe. Zajímavostí je dvougólový střelec M.Kratochvíl, který svou předzápasovou předpověď, převedl do praxe. Jsem už zvědavý, co bude předvídat příště.

 

 

 

Střelci:

M.Kratochvíl – 2, E.Fiala – 1, M.Střádal – 1

 

Sestava:

Sezemský Jan (B), Boudník Tomáš, Jankovský Vít, Fiala Erik, Nácovský Lukáš, Kratochvíl Michal, Zíka David, Moravec Jan, Střádal Miroslav

 

Další utkání hrajeme doma v neděli 13.9 od 10:15 se Struhařovem

 

Pavel Zíka.

 

 

Přípravka:

 

AFK Kácov – FC Křivsoudov/TJ Sokol Čechtice 3:9

V sobotu 5.9. jsme s přípravkou, hráli náš první zápas, a to s Kácovem. Před zápasem, jsme byli plní obav, jelikož jsme na zápas jeli bez pár našich opor.

Hned od začátku jsme byli herně lepší, ale ve druhé minutě jsme kvůli přesné střele z půlky, na kterou náš brankář Šíma nedosáhl, prohrávali 1:0. Netrvalo dlouho a Máťa využil svého dobrého postavení před bránou a vsítil náš první gól. Další góly na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak jsme se díky práci našich obránců i útočníků dostali do vedení. Zvláště se vyznamenal Luky Zíka, který ve svém prvním velkém zápase potrestal chyby obránců třemi góly.

Byli jsme jasně lepší a protihráče jsme málokdy pustili k míči. Naše obrana složená z Ondry, který dal dokonce dva góly, kapitána Marka a Tondy, který je jeden z našich nových posil, byla téměř bezchybná. To, co nezvládla naše obrana, to zvládla naše brankářka Kristý nebo brankář Šíma, který si v poslední třetině, když nebyl v bráně, dal dokonce gól. Dalším hráčem, který se gólově prosadil, byl Kuba, který naše vítězství stvrdil svými dvěma góly.

Všechny moc chválím, na hřišti se snažili až do poslední vteřiny a dokázali udržet vedení až do konce.

Góly: Lukáš Zíka 3X, Jakub Sezemský 2X, Ondřej Jelínek 2X, Matěj Veselý 1X, Šimon Jelínek 1X

Sestava:

Brankáři: Šimon Jelínek, Kristýna Pínová

Obránci: Ondřej Jelínek, Marek Škoda-kapitán, Matyáš Nácovský, Antonín Hozman

Útočníci: Lukáš Zíka, Šimon Jelínek, Kristýna Pínová, František Zelenka, Matěj

Veselý, Jakub Sezemský

Marie Svobodová