FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Maršovičtí odjeli s debaklem!

FC Křivsoudov „A“ – TJ Sokol Maršovice „A“ 4:0 (1:0)

Sobota 11.9.2021, 7. kolo OP Benešov

 

Po posledním nepovedeném utkání chtěli domácí hráči ukázat svým fanouškům, že fotbal hrát nezapomněli. A celkově se jim to podařilo, i když v první půli tradiční účastník OP Maršovice držel krok. Křivsoudov mohl stejně jako v Neveklově jít do vedení po minutě hry, Ptáček však z půlky trefil bohužel jen spojnici břevna tyče. Dvacet minut patřilo domácím, pořádné zakončení se však nekonalo. Maršovice se dostali do hry díky sérii snad sedmi rohů po sobě. V jednom závaru nedokázal Žák odpravit míč mimo vápno a hosté nastřelili břevno. Ve 42. minutě se domácím podařila pěkná rozehrávka, Filip Vopěnka na jejím konci poslal kolmici na přesně zakončujícího Ptáčka, 1:0.

 

Druhé dějství začali aktivně opět domácí, ale bez ohrožení soupeřovi branky. Do akce se dostal i strážce domácí branky Kumšta, Žížalovu přízemní střelu v pohodě kryl. Následně Ptáček rozvlnil síť, ale jen z horní strany, branku totiž z přímého kopu přestřelil. V 58. minutě zahrával roh Ptáček a hlavou do branky zatloukl druhý hřebík Štěpán Vopěnka, 2:0. O chvíli později musel zachraňovat Kumšta, rychle vyběhl proti osamocené útočníkovi Maršovic a největší tutovku hostů zneškodnil. V 84. Křivsoudov spustil presink a odražený míč poslal Štika z úhlu do branky, 3:0. Na konečných 4:0 zvýšil s přehledem jesličkami brankáři Švec po přihrávce Ptáčka.

 

Křivsoudovští si tak mohli vychutnat zasloužené ovace při závěrečné děkovačce se svými fans, kterých se sešlo opravdu hodně, DĚKUJEME!         

 

Branky: Ptáček Luboš, Vopěnka Štěpán, Štika Ondřej, Švec Martin

 

Sestava: Kumšta Martin – Vopěnka Štěpán, Vopěnka Filip, Žák Jan, Štika Ondřej – Filip Miroslav, Toula Patrik, Ptáček Luboš – Mareš Tomáš, Vopěnka Jakub ©, Veselka Ondřej

 

Střídali: Mareš Štěpán, Tulach Jiří, Švec Martin

 

Následující neděli se Áčko vydá do Čerčan, kde se utká s Přestavlky, a to od 14 hodin.