FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Finále Poháru OFS bez Křivsoudova..

TJ Sokol Ostředek – FC Křivsoudov „A“ 2:1 (1:1)

 

Odveta semifinále Poháru OFS

 

Středa 18.5.2022

 

Ve středu sehrálo áčko odvetný zápas semifinále poháru OFS v Ostředku. První utkání naši prohráli 1:2, soupeři jsme tak měli co vracet. 

 
Úvod utkání zachytili lépe domácí a už v 10. minutě se dostali do vedení po brance Horáka- 1:0. Křivsoudovští ale nesložili zbraně, ujali se míče a v 19. minutě se dočkali penalty po faulu na T. Mareše. Tu zahrával Ptáček, bohužel dvorní exekutor selhal a nechal vyniknout domácího Škvora. Domácí gólman ale vyběhl dříve než určují pravidla, proto se penalta opakovala. Tentokrát si míč připravil Štika a zkušeně poslal míč na opačnou stranu, než na kterou šel domácí brankář- 1:1. Do konce poločasu stojí za zmínku souboj Ptáčka se soupeřovým obráncem v domácím vápně, po kterém se hosté dožadovali penalty, píšťalka sudího Mrkvičky zůstala němá. Chvíli před půlí pak dostal druhou žlutou kartu F. Vopěnka a hosté tak dohrávali zápas v oslabení. 
 
Ve druhé půli se hosté snažili zvrátit výsledek na svoji stranu, bohužel díky nepřesnostem v kombinaci a motivaci domácích se to nepodařilo. Naopak domácí dostali v závěru zápasu možnost pokutového kopu po faulu Š. Vopěnky a nabídnutou možnost využil domácí kapitán Florián- 2:1. Více už utkání nepřineslo a Křivsoudov tak ukončil svou pohárovou pouť v semifinále poháru. 
 
Gól: Štika Ondřej
 
Sestava: Filip Martin- Mareš Štěpán, Vopěnka Štěpán, Vopěnka Filip, Štika Ondřej- Vopěnka Jakub (c), Toula Patrik, Ptáček Luboš- Tulach Jiří, Veselka Ondřej, Mareš Tomáš
 
Střídali: Brzoň Adam, Ouřada Tomáš, Macháček Martin, Mareš Lukáš