FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Duel s Týncem bez branek

FC Křivsoudov „A“ – FK Týnec nad Sázavou „A“ 0:0

9. kolo OP Benešov

Sobota 25.9.2021

Souboj prvního se třetím sliboval velkou bitvu, což se bezezbytku potvrdilo, chybělo jen koření fotbalu. Úvodem je třeba pochválit týnecké, že sledují sociální sítě křivsoudovského fotbalu 🙂 Hosté chytli lépe začátek utkání a nenechali křivsoudovským hráčům příliš prostoru na rozehrávku. Z toho pramenily i chyby a ztráty, nebo jen dlouhé nákopy na náhodu. Týnec korunoval dobrý vstup do utkání hlavičkou do břevna po rohovém kopu. Poté se hra domácích srovnala, ale nějakou velkou šanci si domácí, krom střel se střední vzdálenosti, nevypracovali. Naopak do vedení mohl Týnec poslat domácí brankář Mar. Filip nedůraznou přihrávkou, hosté však s dárkem naložili prachbídně a F. Vopěnka stačil skluzem míč zblokovat. 

Ve druhé půli ani jedno z mužstev neslevilo s nasazení a tak k vidění moc pěkných akcí nebylo. V 63. minutě navíc po ztrátě míče ve středu pole musel tahat za záchrannou brzdu Žák, výsledkem byla červená karta a domácí čekala půlhodina v deseti. Křivsoudov se ale nenechal pasovat do role obětního beránka a následující čtvrthodinu byl znatelně lepším týmem. Také byl dvakrát blízko k vedoucí brance, Ptáček těsně nedosáhl na Štikův přízemní centr ze strany, po kombinaci Mir. Filipa, Tulacha a zakončujícího Štiky šla střela o pár centimetrů mimo tyč. V závěrečné fázi utkání obě mužstva disciplinovaně plnila obranné povinnosti a tak se zrodila zasloužená remíza. K dobré úrovni utkání přispěl i hlavní sudí Daniel Tereba.

Sestava: Filip Martin – Vopěnka Štěpán, Vopěnka Filip, Žák Jan, Štika Ondřej – Filip Miroslav, Toula Patrik, Vondrák David – Veselka Ondřej, Vopěnka Jakub (c), Mareš Tomáš

Střídali: Vojtěch Nedbal, Tulach Jiří, Mareš Štěpán

10. kolo odehraje Áčko na půdě Bystřice, a to v sobotu 2.10.2021 od 16 hodin