FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Druhý přátelák Áčko zvládlo

FC Křivsoudov „A“ – TJ Sokol Košetice 3:2 (2:1)

K dalšímu přátelskému utkání přijel opět soupeř z kraje Vysočina, tentokrát 1. A třídu hrající Košetice. Hosté nastoupili sebevědomě a již ve 3. minutě skórovali po chybě v rozehrávce. Mnohým určitě brzký gól evokoval týden staré vzpomínky. Domácí hráči další debakl nedopustili, převzali otěže utkání, výraznou převahu v držení míče v 10. minutě korunovali brankou. Míra Filip se lehce zbavil protihráče u lajny a jeho přízemní centr uklidil do sítě Vojta Nedbal. I nadále křivsoudovští diktovali tempo a kombinace snesla přísnější měřítko. Vyústěním byla druhá branka v síti hostí. Asistenci měl opět Míra Filip – využil dobrého uvolnění uprostřed, lobem vyzval do šance Tomáše Mareše a ten s klidem obstřelil brankáře. Míra mohl sám skórovat, ale jeho střela z úhlu skončila na tyči.

Druhá půle začala pro Křivsoudov snově. Střídající (doufejme) nová posila Ondra Horák se šikovně proháčkoval před branku a nečekaně míč prohodil na první tyči do sítě. Stále se domácím dařilo držet míč, ale pomalu se ze hry ztrácela lehkost a hosté byli přeci jen nebezpečnější. Několik k horkých chvil křivsoudovská obrana hasila na poslední chvíli, v 88. minutě již tolik štěstí neměla a hosté korigovali pěknou střelou zpoza vápna na 2:3. Na žádnou další gólovku ani jedno mužstvo nemělo síly a čas, a tak dobře pískající sudí Procházka zápas ukončil při výhře červených 3:2.

Sestava: Martin Filip – David Vondrák, Martin Macháček, Martin Švec, Ondřej Štika – Jakub Vopěnka, Miroslav Filip, David Mišoň – Jiří Tulach, Tomáš Mareš, Ondřej Veselka

Střídali: Vojtěch Nedbal, Ondřej Horák

Branky: Nedbal, Mareš T., Horák

Následující přípravná utkání budou v rámci turnaje v Košeticích v sobotu 12.6.2021.