FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Dorost těsně padl s lídrem a rozstřílel Maršovice

TTJ Sokol Mezno – FC Křivsoudov 2:0 (2:0)

7. kolo OP dorostu

Neděle 26.9.2021

 

V neděli jsme nastoupili v Mezně proti vedoucímu mužstvu soutěže. Celé utkání jsme odehráli v 11 bez možnosti střídání. Domácí nám hned v úvodu vstřelili z rohu první branku a pokračovali v náporu, který potvrdili do poločasu ještě jednou brankou.

Domácí ve druhém poločase maličko polevili, my jsme začali lépe kombinovat a posledních 20 minut jsme dostali soupeře pod tlak, ale bohužel bez gólového vyjádření. Šance byly, ale naši hráči neměli přesnou mušku. Závěr však ukázal, že můžeme s přehledem hrát i s vedoucím mužstvem.

 

Sestava: Moravec – Bohuňovský, Machyán M., Urbánek, Brzoň, Lebeda, Ouřada, Dufek, Ptáček, Zíka, Jakl M.

 

 

 

 

FC Křivsoudov – TJ Sokol Maršovice 10:2 (4:2)

 

6. kolo OP dorostu

 

Úterý 28.9.2021

 

 

V úterý jsme nastoupili k odloženému zápasu na domácím hřišti s mužstvem Maršovic. Sestava byla takřka kompletní, takže trenér měl problém, koho a kdy střídat. Do utkání jsme vstoupili nešťastně vlastní brankou hned ve 2.minutě. Poté jsme však převzali otěže utkání, hráli jsme pěkný kombinační fotbal, vypracovali jsme si řadu šancí, z kterých jsme rychle vstřelili 3 branky. Poté jsme na čas přestali kombinovat a všichni se hnali dopředu a chtěli dát gól. To se však povedlo soupeři. Naši však do poločasu vstřelili ještě jednu branku a do kabin se odcházelo za stavu 4:2.

Úvod druhé půle patřil nám a během 15 minut jsme vstřelili 4 góly a zápas byl rozhodnutý. Do konce jsme přidali ještě dvě branky a vylepšili si tak skóre výsledkem 10:2. Takřka celý zápas jsme předváděli líbivý kombinační fotbal, vyjádřený góly. Ke zdárnému průběhu zápasu přispěl dobrým výkonem i hlavní rozhodčí.

 

Sestava: Moravec, Zelenka, Machyán M., Urbánek, Brzoň, Zíka, Ouřada, Lebeda, Ptáček, Machyán O., Jakl D., Jakl M., Bohuňovský, Pospíšil, Dufek,

 

Střelci: Ouřada 3x, Dufek 2x, Machyán O. 2x, Bohuňovský, Lebeda, Zíka

 

 

 

Jaroslav Novotný