FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Dorost: excelentní druhý poločas..

FC Křivsoudov/TJ Sokol Čechtice – TJ Sokol Jankov/TJ Svoboda Ratměřice 8:1 (1:0)

Sestava: Moravec Jakub – Vaněček Josef, Rýva Karel ©, Kuklík Ondřej, Machyán Martin, Kletečka Martin, Ptáček Ondřej, Dufek Adam, Bohuňovský Jan, Nebřenský František, Ouřada Tomáš

Střídali: Brzoň Jan, Lebeda Pavel, Pospíšil Matyáš

Dorostenci začali zápas aktivně a vytvořili si několik dobrých možností na vstřelení úvodní branky. Největší aktivitu projevovali zejména Ouřada s Dufkem, jejich snahu dobrými zákroky eliminoval soupeřův brankář.. Na druhé straně musel nepříjemný centr krotit Moravec, naštěstí úspěšně. Do vedení se poslal domácí v poslední minutě poločasu Ouřada, do samostatného úniku jej vyzval hezkou přihrávkou Rýva.

Druhý poločas bohužel začal zle, na průnikovou přihrávku zareagoval Kuba Moravec pozdě a útočník ho ve 46. minutě prostřelil na přední tyč. Křivsoudovští naštěstí nevyklidili pole, naopak se z následné akce radovali po důrazném zakončení Rývou. O deset minut později byl u míče dříve Ouřada o kolem brankáře zvyšoval na 3:1. Krátce potom domácí kombinovali na pravé straně a zpětnou přihrávku uklidil k tyči Lebeda – nádherná akce – 4:1. Tímto gólem domácí soupeře zlomili a na hřišti bylo jen jedno mužstvo. Další změnu skóre připravil Kletečka, dvěma kličkami se zbavil obránců ve vápně a zakončení již nebylo problém – 5:1. Další gól měl na svědomí kapitán Rýva, opět nekompromisní zakončení a brankář bez šance.. 6:1. První hattrick zápasu se vyklubal po elegantní kličce brankáři a zakončení do prázdné v provedení Ouřady, 7:1. Poslední hřebíček zatloukl Rýva, a to pěknou umístěnou ranou do šibenice. Druhý hattrick utkání a stanovení výsledku 8:1!

Křivsoudovští mladíci soupeře přehrávali už v prvním poločase, ale příchodem Brzoně s Lebedou do hry a posunutím Rývy do středové řady získalo mužstvo potřebnou údernou sílu a předvedlo pěkný fotbal. Obrana zahrála téměř bezchybně a Moravec v brance prakticky neměl co řešit.

 

oš©