FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Do semifinálové odvety půjde Křivsoudov s mankem..

FC Křivsoudov „A“ – TJ Sokol Ostředek 1:2 (0:1)

 

Semifinále Poháru OFS Benešov

 

21.4.2022

 

 

Úvodní utkání semifinále se křivsoudovským vůbec nepovedlo. Vše začalo po pár minutách nepříjemným pádem na hlavu Štěpána Vopěnky, po kterém sice chvilku v utkání pokračoval, ale záhy byl vystřídán a přijela pro něj sanitka. Štěpánovi přejeme, aby se co nejrychleji zmátořil! Tato událost jakoby na domácích nechala ležet stín a bojovně naladěný soupeř čím dál více hrozil. Horák po výzvě za obranu branku netrefil, domácí míč neposlouchal a zmatky v rozehrávce soupeř nepotrestal. Na druhé straně dva pokusy ze střední vzdálenosti mnoho vzruchu nenadělaly. Ve 43. minutě hosté podnikli rychlý brejk a Florián zakončil na vzdálenější tyč, Filip sice míč tečoval, ale mimo jej nedostal, 0:1.

 

Bohužel ani ve druhé půli se obraz hry neměnil a domácí stále nemohli nahodit motory. Pohyb a kombinace vázly, naopak hosté nevynechali žádnou možnost k ohrožení branky, v ní několikrát dobře zasáhl Filip. Branku Ostředka ohrozil až po více jak hodině hry Štika, po sóle ze strany brankář vyrazil střelu na roh. V 63. minutě zachytil rozehrávku Horák, vystřelil a situace z konce poločasu se opět opakovala – Filip si na míč sáhl, ale ten zapadl přesně za tyč – 0:2. Za 5 minut to bylo zase o gól, Ptáček poslal míč ze 20 metrů pod břevno. Od té doby začali domácí hrát a vyrovnání měl na noze Lukáš Mareš, brankářem vyražený centr bohužel slabou střelou poslal do zpět do jeho náruče. Několik dalších pokusů brankář hostí vyrazil a zajistil hostům před odvetou jednobrankovou výhodu.

Nezbývá než se omluvit všem věrným, kdo utkání museli sledovat, byla to fakt bída..

 

Branka: Ptáček

 

Sestava: Filip Martin – Vondrák David, Vopěnka Štěpán, Žák Jan, Štika Ondřej – Vopěnka Jakub ©, Vopěnka Filip, Toula Patrik, Ptáček Luboš – Veselka Ondřej, Filip Miroslav

 

Střídali:  Jakl Jiří, Tulach Jiří, Mareš Lukáš

 

 

Odveta je na programu ve středu 18.5.2022 v Ostředku.