FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko vypráskalo Štěpánov!

FC Křivsoudov „B“ – Sokol Trhový Štěpánov „B“ 7:1 (4:0)

Neděle 15.8.2021

 

První zápas sezóny odehrálo i Béčko. Vzhledem ke změně v organizaci bude mít nově 13 soupeřů, bohužel už zbyly je dvě skupiny 4. tříd. Naposledy v Křivsoudově Štěpánov vyhrál 1:2, soupeři tedy bylo co vracet. A podařilo se to se vší parádou. Hosté sice v úvodu byli aktivnější, zahrávali několik rohů po sobě, ale brzo se začala ve vedru projevovat mladší skladba sestavy domácích. Skóre otevřel Štika střelou z vápna ve 14. minutě. Rychlonohý Tulach několikrát pláchnul hostující obraně, ale gólově se prosadil až ve 23. minutě – 2:0. Následně se obsadil do role asistenta, Novák měl jednoduchou úlohu a do prázdné se nemýlil, stejně jako při dorážce ve 42. minutě Vašek – 3:0 a 4:0.

 

Ve druhé půli pokračoval skvělý výkon domácích, v 57. minutě jej korunoval Táborský, klasicky se ze stopera stal útočník a zblízka překonal brankáře. Pak sice hosté Staňkem snížili, jenže křivsoudovští byli nenasytní, Kehar převzal přihrávku od Ptáčka, obešel v rychlosti brankáře a uklidil míč do branky. Konečnou podobu dal výsledku Novák, nachytal brankáře na hruškách pěkným obloučkem. Tečku za zápasem udělal chycenou penaltou Filip.

 

Branky: 2x Novák, Štika, Tulach, Vašek, Táborský, Kehar

 

Sestava: Filip Martin – Mareš Štěpán, Vopěnka Štěpán, Táborský Karel, Brzoň Adam – Kehar Václav, Kocián Ondřej ©, Štika Ondřej, Novák Ondřej – Tulach Jiří, Vašek Ladislav

 

Střídali: Ptáček Luboš, Mareš Lukáš, Novotný Jaroslav     

 

Béčko tak vstoupilo do nového ročníku vítězně, v příštím kole se představí na hřišti Louňovic pod Blaníkem v neděli od 15 hodin.