FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko vypráskalo Libouň sedmi kusy!

FC Křivsoudov „B“ – FC Libouň 7:0 (4:0)

 IV. třída OS skupina C

 Neděle 21.8.2022

 

V prvním utkání sezóny nastoupilo béčko na domácí půdě proti „oblíbenému“ soupeři z Libouně. V úvodu utkání byli o něco aktivnější hosté, ale vyjma několika rohů nebezpeční nebyli. My naopak udeřili z první vážnější šance, po přihrávce Jirky Tulacha otevřel skóre Vašek Kehar- 1:0. Několik dalších šancí zůstalo nevyužito, až ve 25. minutě využil Pavel Lebeda přihrávku za obranu a po kličce brankáři zakončoval do prázdné. Ve 34. minutě se zleva probíjel do vápna Jirka Tulach a hostující Rytina ho ve vápně zastavil jen za cenu faulu. Penaltu si vzal na starosti Jirka Jakl a bombou doprostřed zvýšil skóre- 3:0. Ke konci poločasu se ještě udály dvě zajímavé události. Nejprve unikal do brejku Jirka Tulach, ale byl zastaven na půli hřiště za hranicí pravidel. Rozhodčí ovšem nechal výhodu, čehož využil Jirka Jakl a samostatný únik zakončil střelou po zemi kolem vybíhajícího gólmana- 4:0. Následně se o vzruch postaral hostující Vejsada. Na půli hřiště Míra Křišta právě Vejsadu v souboji fauloval, čímž hostující útočník skončil na zemi. Ještě na zemi stihl hráč soupeře kopnout do Jirky Tulacha, následně se vrhnul na Míru, kterého chytil do tzv. „kravaty“ povalil ho na zem a začal ho škrtit. Hosté se ani nijak zvlášť nesnažili Vejsadu uklidnit, spíše se soustředili na nadávání našim hráčům. Když se situace jakž takž uklidnila, tak rozhodčí ocenil Vejsadův zápasnický chvat červenou kartou. Tím také skončila první půle.

 

Druhá půle už byla o poznání klidnější, přesto jsme konto soupeře zatížili ještě 3 zásahy, když se dvakrát prosadil Tomáš Ouřada a skóre na konečných 7:0 uzavřel střelou k tyči Jirka Tulach. I přes několik dalších šancí se nám už skóre navýšit nepodařilo, i tak ale vstupujeme do sezóny drtivou výhrou 7:0.

 

 

Góly: Jakl Jiří 2x, Ouřada Tomáš 2x, Kehar Václav, Lebeda Pavel, Tulach Jiří

 

Sestava: Moravec Jakub- Dufek Zdeněk, Zelenka Jaromír, Brzoň Adam, Machyán Martin- Tulach Jiří, Mareš Štěpán (c), Ouřada Filip, Kehar Václav- Jakl Jiří, Ouřada Tomáš

 

Střídali: Vorel Radek, Křišta Miroslav, Brzoň Jan, Mareš Lukáš, Lebeda Pavel, Novotný Jaroslav

 

 

V následujícím kole čeká naše Béčko derby, v neděli 28.8.2022 od 14 hodin bude hrát v Čechticích s tamní rezervou.