FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko ve Štěpánově přes dobrý úvod prohrálo

Trhový Štěpánov „B“ – FC Křivsoudov „B“ 4:1 (2:1)

 

Sobota 26.3.2022

 

Béčko odcestovalo k prvnímu jarnímu utkání na půdu Trhového Štěpánova, kde se utkalo s místní rezervou.

 

Úvod utkání se více povedl našim barvám, už v 8. minutě zachytil Filip Ouřada chybnou rozehrávku domácího gólmana a samostatný únik zakončil střelou k tyči- 0:1. Vedení nám vydrželo do 27. minuty, kdy jsme chybou v rozehrávce darovali domácím vyrovnání. Přihrávku Jardy Zelenky zachytil na hranici vápna Bernášek a sám před Kubou Moravcem nezaváhal- 1:1. Od té doby se nám nedařilo prakticky nic, naopak domácím narostla křídla a do konce poločasu byli aktivnějším mužstvem. Naší nejnebezpečnější akcí byl průnik Ondry Veselky, který využil své rychlosti a poslal z pravé strany střílený centr do vápna, bohužel nenašel nikoho v našich barvách. Do konce poločasu se domácí prosadili podruhé, Bernáškův rohový kop usměrnil Setnička hlavou do sítě- 2:1.

 

Ve druhé půli jsme se snažili s nepříznivým vývojem utkání něco udělat, zejména dva průniky Veselky vypadali nadějně, bohužel k zakončení se Ondra nedostal. Domácí následně své vedení navýšili, po centru z pravé strany se podruhé v zápase prosadil Setnička- 3:1. Poté už jsme bránu domácích příliš neohrozili, výjimkou byla střela Adama Brzoně z velkého vápna, Vejvoda v domácí brance si s ní ale poradil. Na konci zápasu ještě dostali domácí výhodu rohového kopu, který rozehráli nakrátko, Bernášek pak poslal centr do vápna a Petrásek uzavřel skóre na konečných 4:1.

 

Gól: Ouřada Filip

 

 

Sestava: Moravec Jakub – Dufek Zdeněk, Zelenka Jaromír, Táborský Karel, Brzoň Adam – Veselka Ondřej, Křišta Miroslav (c), Vorel Radek, Kehar Václav – Mareš Lukáš, Ouřada Filip

Střídal: Ptáček Ondřej

 

V neděli 3.4.2022 přijedou na křivsoudovský pažit hráči z pod Blaníka, soupeřem Béčka bude od 14 hodin tým TJ Sokol Louňovice pod Blaníkem.