FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko v generálce vítězné..

TJ Keblov – FC Křivsoudov „B“ 1:2 (0:1)

  Neděle 20.3.2022

 


V generálce na jarní boje ve IV. třídě vyrazilo béčko na půdu nedalekého Keblova. Oproti původním předpokladům nás bylo nakonec jenom 12, i přesto jsme do utkání nastoupili sebevědomě a v první půli jsme byli lepším týmem. Domácí se snažili posílat dlouhé míče na forvarda Richtra, ten byl ale dobře střežen a k výraznějšímu ohrožení branky se nedostal. Na druhé straně mohl skóre otevřít Jirka Jakl, jeho pokusy zpoza vápna ale nenašly svůj cíl. Když se povedlo dostat míč do sítě Jirkovi Tulachovi, tak nebyl gól uznán, Jirka si pomohl podle rozhodčího při zpracování rukou.  Nakonec jsme se gólu dočkali, po rohovém kopu dokázal nadvakrát prostřelit Holakovského Filip Ouřada- 0:1. Do konce poločasu mohl skóre navýšit Lukáš Mareš, po přihrávce Štěpána Vopěnky bohužel branku domácích přestřelil.

Ve druhé půli šla úroveň hry o něco dolů, přesto jsme byli nadále lepším týmem. Domácí se dokázali ve druhé půli dostat k několika střelám zpoza vápna, naštěstí pro nás je nedokázali umístit mezi tři tyče. Vedení jsme navýšili po rohovém kopu, Jirka Tulach odcentroval, míč si našel Štěpán Vopěnka a z první umístil pravačkou balón k tyči- 0:2. Několik dalších šancí jsme posléze neproměnili, v té největší si navedl Jirka Jakl míč do vápna a trefil bližší tyč. Domácí se nakonec také branky dočkali, rohový kop z levé strany propadl až k volnému Humešovi a ten střelou pod břevno nedal Kubovi Moravcovi šanci- 1:2. A protože se už ani jednomu týmu branku vstřelit nepovedlo, skončilo utkání těsnou výhrou naší rezervy 2:1.

Góly: Ouřada Filip, Vopěnka Štěpán


Sestava: Moravec Jakub- Brzoň Jan, Táborský Karel, Zelenka Jaromír, Brzoň Adam- Mareš Lukáš, Ouřada Filip, Vopěnka Štěpán, Lebeda Pavel- Jakl Jiří, Tulach Jiří
Střídal: Ptáček Ondřej


   V prvním jarním utkání nastoupí rezerva v Trhovém Štěpánově v sobotu 26.3.2022 v 16 hodin.