FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko v domácí derniéře porazilo Keblov

FC Křivsoudov „B“ – TJ Keblov 4:1 (2:0)

15. kolo IV. třída sk. B OS Benešov

Neděle 12.6.2022

 

Béčko nastoupilo v neděli doma v derby proti Keblovu s cílem odčinit předchozí nezdary. Od úvodu mělo naše mužstvo převahu v držení míče, hosté spoléhali na rychlé kontry, které tradičně táhl především rychlý Richtr. Prvního gólu se domácí diváci dočkali po půlhodině hry, když se Tomáš Ouřada proháčkoval z levé strany do vápna a míč umístil na zadní tyč- 1:0. Chvíli před půlí odkopl Vojta Nedbal balón směrem k hostující brance, brankář Holakovský byl u míče sice jako první, ale dokázal míč pouze odklidit na velké vápno, kde se ho zmocnil Jirka Tulach, který střelou na přední tyč přidal druhý gól- 2:0.

 
Druhá půle dlouho moc vzruchu nepřinesla, ale v 62. minutě nabídl Lukáš Březina špatnou rozehrávkou míč Richtrovi, který se zachoval jako kanonýr a sám před naším gólmanem přesně zakončil a snížil- 2:1. V 77. minutě zahrál jeden z hostů ve vápně rukou a z následné penalty nám vrátil dvoubrankové vedení Dominik Tulach- 3:1. Několik dalších šancí zůstalo nevyužito a tak skóre uzavřel v 90. minutě Jirka Tulach, když překvapil Holakovského střelou přímo od rohového praporku- 4:1. Hostující brankář se při pokusu zabránit gólu navíc nepříjemně zranil, přejeme tímto Holakovskému brzké uzdravení. 
 
 
Góly: Tulach Jiří 2, Tulach Dominik, Ouřada Tomáš
 
 
Sestava: Březina Lukáš- Kehar Václav, Ouřada Filip, Táborský Karel, Brzoň Adam- Tulach Dominik, Vopěnka Štěpán, Nedbal Vojtěch (c), Ouřada Tomáš- Tulach Jiří, Zelenka Augustin
 
Střídali: Mareš Lukáš, Bohuňovský Jan, Ptáček Ondřej, Lebeda Pavel, Zelenka Jaromír