FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko těsně nestačilo na Pravonín

FC Křivsoudov „B“ – TJ Sokol Pravonín „B“ 2:3 (1:0)

 

26. kolo OS IV. třída sk. B

 

Neděle 5.6.2022

 

V předposledním domácím zápase se béčko utkalo s rezervou Pravonína. V první půli si vytvářelo šance především naše mužstvo, nejaktivnější byl v tomto směru Jirka Jakl, ale dlouho se pouze zastřeloval, když několikrát zamířil mimo tři tyče, jednou dobře zasáhl brankář soupeře. Tradičně dělal soupeřově obraně velké problémy rychlík Jirka Tulach, který se také dostal do šance, ale spolu s brankařem přehodil i bránu.  Na konci poločasu jsme se přece jen dočkali, Jirka Jakl byl tentokrát úspěšný a propálil hostujícího brankáře- 1:0.

 
Druhou půli byli na hřišti čím dál víc cítit hosté, jejichž útoky táhl především hbitý Ježek, který také v 57. minutě vyrovnal- 1:1. Vyrovnaný stav nevydržel dlouho, Jirka Tulach opět využil své rychlosti a překlopil misky vah znovu na naši stranu- 2:1. Další nadějné útoky zůstali z naší strany nevyužity a tak hosté trestali. Nejprve v 65. minutě vyrovnal Studnička a 5 minut před koncem otočil skóre Míka- 2:3. Hosté následně výhru zkušeně ubránili a odvezli si výhru 2:3.
 
 
Góly: Jakl Jiří, Tulach Jiří
 
Sestava: Březina Lukáš- Dufek Zdeněk, Zelenka Jaromír, Ouřada Filip, Brzoň Jan- Lebeda Pavel, Křišta Miroslav (c), Zelenka Tomáš, Mareš Lukáš- Jakl Jiří, Tulach Jiří
 
Střídali: Bohuňovský Jan, Ptáček Ondřej, Ouřada Tomáš, Filip Martin, Novotný Jaroslav, Tulach Dominik, Pospíšil Matyáš