FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko se v Libouni neprosadilo

FC Libouň – FC Křivsoudov „B“ 2:0 (2:0)

 

24. kolo IV.  třídy OS sk. B

 

Neděle 22.5.2022Další venkovní zápas sehrálo béčko na stadionu „U kravína“ v Libouni. Opět se nám neodjíždělo příliš lehce, nakonec jsme díky pomoci kluků z dorostu odjeli alespoň ve 12ti.

 

Utkání jsme začali aktivněji, zejména průniky Tomáše Ouřady dělali domácím velké problémy. Přesto se ujali vedení domácí, centr z rohového kopu Lukáš Březina neudržel v rukou a míč skončil za brankovou čárou- 1:0. Zanedlouho si míč připravil na vápně Pešek a jeho střelu tečoval do protipohybu Lukáše Březiny náš stoper Jarda Zelenka- 2:0. Poté přišla velká šance Tomáše Ouřady, který unikl domácím zadákům, bohužel zvolil razantní zakončení a domácí branku přestřelil. Chvíli před půlí se navíc po souboji s domácím bekem zranil Matyáš Pospíšil a utkání pro něj předčasně skončilo. Přejeme tímto Matyášovi brzké uzdravení.

 

Do druhé půle jsme nastoupili s cílem zvrátit vývoj utkání, bohužel jsme nepromněňovali gólové šance. Při té největší dokázal Tomáš Ouřada obejít domácího brankáře, bohužel se dostal příliš do úhlu a tak přihrál proti noze Mírovi Křištovi. Míra si míč připravil na pravačku, bohužel jeho střelu zablokoval jeden z domácích. Na druhé straně mohli skóre navýšit domácí, když dostali výhodu pokutového kopu po faulu Jardy Zelenky na Peška, Lukáš Březina ale dokázal domácím penaltu nadvakrát zneškodnit. A když na konci zápasu nevyužil zpětnou přihrávku Tomáše Ouřady Lukáš Mareš, skončil zápas vítězstvím domácích 2:0.

 

 

Sestava: Březina Lukáš- Dufek Zdeněk, Ouřada Filip, Zelenka Jaromír, Brzoň Adam- Pospíšil Matyáš, Zelenka Tomáš, Křišta Miroslav (c), Libák Štěpán- Ouřada Tomáš, Mareš Lukáš

 

Střídal: Machyán Martin

 

 

V neděli 29.5.2022 čeká na Béčko těžký soupeř, derby v Čechticích má výkop v 17 hodin.