FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko přivezlo z Hulic bod

TJ Želivan Hulice – FC Křivsoudov „B“ 3:3 (2:3)

 

22. kolo IV. třída OS Benešov

 

sobota 7.5.2022

 

Ve 22. druhém kole zajíždělo béčko na půdu neoblíbených Hulic s jasným cílem……konečně na jaře vyhrát venku. Bohužel v den zápasu se na zápase dorostu vážně zranil (zlomená lýtková kost) náš gólman Kuba Moravec a sezóna pro něho již skončila. Přejeme tímto Kubovi brzké uzdravení. 

 
Do zápasu jsme vstoupili zostra a už v 5. minutě se třepala síť za domácím brankářem. Centr Vaška Kehara odvrátili domácí pouze na vápno, kde si ho našel Láďa „Vašgól“ Vašek a přesnou ranou otevřel skóre- 0:1. Vedení nám ale dlouho nevydrželo, ve 12. minutě se probíjel do zakončení Petrů, Zdeněk Dufek se před domácího forvarda natlačil a oba upadli na zem. Rozhodčí posoudil souboj jako faul na domácí a odpískal penaltu, kterou s přehledem promněnil Mach- 1:1. Ihned po inkasovaném gólu jsme si mohli vzít vedení zpátky, bohužel Vašek Kehar v úniku přestřelil domácí branku. Dlouho nás to mrzet nemuselo, po odpískaném faulu na naší polovině rychle rozehrál Láďa Vašek na volného Lukáše Mareše, ten ještě míč posunul na rozběhnutého Kehara a ten se tentokrát sám před brankařem nezmýlil a zamířil na přední tyč- 1:2. Ani tentokrát nám ovšem vedení dlouho nevydrželo, po půl hodině hry neudržel zaskakující gólman Lukáš Březina míč po centru ze strany a Petrů doklepával do prázdné brány- 2:2. I tentokrát jsme měli brzy po inkasovaném gólu šanci se znovu dostat do vedení, po rohu ovšem hlavičkoval Tomáš Ouřada pouze do tyče. Nakonec se branky dočkal debutant v naší sestavě Tomáš Zelenka. Tomáš z nějakých 25 metrů vyslal střelu na střed brány, ta překvapila gólmana Kozla a míč se snesl pod břevno- 2:3.
 
Ve druhé půli hráli domácí z kopce a i díky tomu se dostali více do hry a výsledkem jejich snahy bylo několik nebezpečných střel, které ale gólem neskončili. My naopak hráli na rychlé brejky, které táhl především střídající Dominik Tulach, který se několikrát hnal sám na brankáře, bohužel se ani jeden jeho pokus mezi tři tyče nevešel. Domácí naše nepromněněné šance potrestali v 68. minutě, Petrů se uvolnil ve vápně a střelou na bližší tyč prostřelil Lukáše Březinu. Zbytek utkání se hrálo velmi tvrdě (zejména ze strany domácích), rozhodčí Rathan ovšem hru hodně pouštěl a některé zákroky domácích mohli skončit zraněním našich hráčů. V závěru zápasu si ještě připsal první start za muže další nadějný dorostenec Matyáš Pospíšil. Více se už v utkání nestalo a tak si oba týmy připsali bod za remízu 3:3. 
 
Góly: Vašek Ladislav, Kehar Václav, Zelenka Tomáš
 
Sestava: Březina Lukáš- Dufek Zdeněk, Táborský Karel, Ouřada Filip, Brzoň Adam- Novák Ondřej, Vašek Ladislav, Mareš Štěpán (c), Kehar Václav- Ouřada Tomáš, Mareš Lukáš
 
Střídali: Ptáček Ondřej, Tulach Dominik, Pospíšil Matyáš, Zelenka Tomáš
 
V příštím zápase přivítá rezerva v neděli 15.5.2022 od 14 hodin mužstvo Kladrub.