FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko předvedlo v Pravoníně skvělý obrat!

TJ Sokol Pravonín „B“ – FC Křivsoudov „B“ 3:4 (3:1)

 

13. kolo IV. Třídy sk. B Benešov

 

Neděle 24.10.2021

 

Béčko zajíždělo na půdu druhého Pravonína značně oslabeno, z různých důvodů bylo k dispozici pouze 12 borců. Kopačky tak musel poprvé v sezóně obout i trenér Křišta, nutno podotknout, že na jeho výkonu nebyla pauza vůbec znát.

 

Domácí začali utkání lépe, už ve druhé minutě si našel odražený míč Lejčko a i když si Kuba Moravec na jeho střelu sáhl, nedokázal jí vytěsnit mimo tři tyče- 1:0. Hosté mohli brzy odpovědět Tulach zatáhl míč do vápna a přihrál proti noze Marešovi, ten ale branku přestřelil. Zbytek poločasu měli domácí převahu, způsobenou hlavně bojácným výkonem hostů. Pravonínští si díky lepšímu pohybu a startu na míč dokázali vypracovat několik nebezpečných střel, Kuba Moravec ale dokázal zasáhnout. Ve 35. minutě už byl ale i on krátký, Kopecký se probil po levé straně do vápna a jeho pokus skončil v síti- 2:0. Hosté ale dokázali zničehonic snížit, Jakl převzal přesně načasovanou přihrávku Křišty a samostaný únik zkušeně proměnil střelou podél brankáře- 2:1. Do poločasu si domácí ovšem vzali dvoubrankový rozdíl ve skóre zpátky, branka podobná té první tentokrát se prosadil Ježek- 3:1.

 

 

Do druhé půle vstoupili hosté mnohem lépe a za 10 minut se dočkali snížení. Křišta našel nepovedeným centrem od rohového praporku Jakla, ten se i s obráncem na zádech dokázal s míčem otočit a slabší levačkou zamířil k zadní tyči- 3:2. Za dalších 10 minut už bylo sovnáno, Jakl opět potvrdil roli střelce a dovršil hattrick- 3:3. A to nebylo pro opařené domácí vše, po dalším rohovém kopu posadil Křišta míč na hlavu Táborského a obrat byl na světě- 3:4. Domácí na vývoj zápasu zareagovali nasazením Vlasáka a na konci si vytvořili nepříjemný tlak. Jeho výsledkem byla povedená střela domácího záložníka, který překonal Moravce a už se chystal na oslavy gólu. Na poslední chvíli ale zasáhl Křišta, který skluzem dokázal míč ještě před brankovou čárou odklidit do bezpečí. Více se už v zápase nestalo, a tak si Křivsoudov za zlepšený výkon ve druhé půli zaslouženě odváží 3 body.

 

Branky: 3x Jakl, Táborský

 

Sestava: Moravec Jakub – Ouřada Filip, Dufek Zdeněk, Táborský Karel, Kehar Václav- Ptáček Ondřej, Křišta Miroslav, Brzoň Adam, Mareš Lukáš – Tulach Jiří, Jakl Jiří

 

Střídal: Bohuňovský Jan

 

 

K poslednímu venkovnímu zápasu se Béčko chystá v neděli 31.10.2021 do Keblova, výkop je ve 14 hodin v „KrtinaArena“ 😊