FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko potvrdilo roli favorita a ovládlo derby s Čechticemi

TJ Sokol Čechtice „B“ – FC Křivsoudov „B“ 1:5 (1:4)

4. kolo IV. třídy sk. C

Neděle 28.8.2022

Béčko zajíždělo ve druhém zápase sezóny do Čechtic, kde se utkalo s místní rezervou. Vstup do utkání vyšel lépe domácím, už ve 3. minutě se do odraženého míče za vápnem opřel Matuška a i s přispěním teče Vaška Kehara zavěsil pod břevno. Naše mužstvo se do zápasu dostávalo pomaleji, po čtvrthodině hry se ovšem z první vážnější šance prosadil Jirka Tulach, když v pádu dokázal usměrnit míč kolem vyběhnuvšího Kruckého do sítě- 1:1. Od té doby si naše mužstvo udržovalo na hřišti převahu, nejnebezpečnějším momentem pro naši branku byla „malá domů“ od Vojty Nedbala, která skončila na boční síti. Ve 34. se pak brankáři domácích nepovedl výhoz, míče se zmocnil Vojta Nedbal a pohotově zakončil do odkryté branky- 1:2. Další branku si Vojta schoval do 40. minuty, když poslal pod břevno zpětnou přihrávku z pravé strany- 1:3. Poslední slovo v první půli si vzal Tomáš Ouřada, přímý kop z rohu vápna poslal kolem zdi, která navíc jeho střelu tečovala, do protipohybu Kruckého- 1:4.

 
Ve druhé půli jsme pod vidinou jasného vedení trochu polevili, díky čemuž se domácí dostali více do hry, svou největší příležitost ale zahodili, když Vejsada po chybě Kuby Moravce trefil hlavou z metru tyč prázdné branky. Poslední branka padla až 10 minut před koncem, když Jirka Jakl hlavou zatloukl míč do branky po centru Honzy Brzoně- 1:5. Z prvního derby v sezóně si tak vezeme všechny 3 body.
 
Góly: Nedbal Vojtěch 2, Tulach Jiří, Jakl Jiří, Ouřada Tomáš
 
Sestava: Moravec Jakub- Dufek Zdeněk, Křišta Miroslav, Zelenka Jaromír, Brzoň Adam- Kehar Václav, Mareš Štěpán (c), Ouřada Filip, Tulach Jiří- Ouřada Tomáš, Jakl Jiří
 
Střídali: Mareš Lukáš, Brzoň Jan, Lebeda Pavel, Novotný Jaroslav, Nedbal Vojtěch, Vorel Radek
 
V dalším kole vyzve naše rezerva v dalším derby Dolní Kralovice „B“, utkání je na programu v neděli4.9.2022 od 14 hodin na našem trávníku.