FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko po domácím koncertu poskočilo na 2. místo

FC Křivsoudov „B“ – TJ Sokol Louňovice pod Blaníkem 6:0 (3:0)

Neděle 3.4.2022

17. kolo IV. třídy sk. B

 

Ve druhém jarním kole zavítalo na náš pažit mužstvo z Louňovic. Na podzim jsme na soupeřově hřišti prohráli 4:3 a měli tak hostům co vracet.

Od úvodu jsme si vytvořili převahu, která byla brzy odměněna vedoucím gólem. V 6. minutě Ondra Novák zkoušel přihrávkou za obranu najít Jirku Tulacha, míči ovšem dal do cesty svou nohu hostující stoper, který ho pouze tečoval do vlastní brány- 1:0. Poté se několikrát zastřeloval náš kanonýr Jirka Tulach, pokaždé ale ztroskotal na hostujícím gólmanovi. Ve 30. minutě se mu ale povedlo střelou na zadní tyč propálit brankaře a mohl tak slavit svůj první gól v utkání- 2:0. A za 3 minuty bylo ještě veseleji. To znovu Jirka Tulach pronikl do vápna hostí a byl nedovoleně poslán k zemi, rozhodčí tudíž nařídil penaltu v náš prospěch. K té se postavil Míra Křišta a bezpečně proměnil- 3:0. Tímto výsledkem také první půle skončila.
 
Ve druhé půli se hosté trochu osmělili v útoku, vypracovali si několik rohů a střel ze střední vzdálenosti, ale úspěšní nebyli. Z našich barev byli vidět především naše tykadla Jirka Tulach a Ondra Veselka, po stříleném centru druhého jmenovaného si hostující obránce srazil míč na tyč. Gólově se ovšem urodilo až v 70. minutě. Ondra Veselka poslal od rohového praporku centr do vápna, obránce míč podskočil, čímž se dostal k hlavičce Jirka Tulach a zacílil mimo dosah gólmana- 4:0. Gólu se dočkal také navrátilec do sestavy Ondra Novák, za vápnem si připravil míč na pravačku a poté přesnou střelou vymetl šibenici- 5:0. Poslední slovo si vzal 4 minuty před koncem Jirka Tulach, po samostatném úniku se dostal až před hostujícího brankáře a poté zakončil zkušeně na přední tyč- 6:0.
 
Béčko tak nakonec nadělilo soupeři kanára a napravilo si reputaci po předchozím nezdaru na hřišti Trhového Štěpánova.
 
Góly: Tulach Jiří 3, Novák Ondřej, Křišta Miroslav, vlastní
 
Sestava: Libák Štěpán- Dufek Zdeněk, Táborský Karel, Zelenka Jaromír, Mareš Štěpán- Novák Ondřej, Křišta Miroslav, Nedbal Vojtěch, Ouřada Filip- Tulach Jiří, Veselka Ondřej
 
Střídali: Mareš Lukáš, Ptáček Ondřej, Vorel Radek 
 
O další body se Béčko porve na hřišti Vracovic v neděli 10.4.2022 od 15 hodin.