FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko padlo v derby

Sokol Dolní Kralovice „B“ – FC Křivsoudov „B“ 2:1 (1:0)

V dalším kole 4. třídy zavítalo naše béčko na půdu odvěkého rivala z Dolních Kralovic. 

Utkání hodně poznamenalo počasí, díky kterému se na trávníku místy tvořily louže, ovšem stejně na tom byla většina hřišť po okrese :). A právě terén se částečně podepsal pod první branku utkání. Ve 12. minutě si na dlouhý balon za naší obranu nabíhal Šofr, Kuba Moravec byl u míče dřív a před domácím útočníkem stačil míč odklidit. Míč se ovšem zastavil v kaluži před velkým vápnem, čehož využil dobíhající exkřivsoudovský Krill a poslal míč do opuštěné branky- 1:0. Inkasovaná branka námi neotřásla, ovšem i přes herní převahu jsme se nedokázali dostat do větších šancí. Chvíli před půlí přišel první sporný moment utkání, když byl v pokutovém území domácích sražen Jirka Tulach, rozhodčí ale situaci neposoudil jako penaltovou. Ještě v první půli mohl vyrovnat právě Jirka Tulach, ale svou střelu z dorážky namířil pouze do domácího brankáře.

Druhá půle začala nejhůře jak mohla…Ve 48. minutě vyvezl Adam Brzoň míč z našeho vápna, přičemž byl faulován domácím hráčem a přišel o míč. Píšťalka rozhodčího zůstala němá a z následného protiútoku vstřelil druhý gól domácích Boček- 2:0. Prakticky hned z rozehrávky se nám podařilo vstřelit kontaktní gól. Štěpán Vopěnka se pěknou individuální akcí probil až do domácího vápna a následně střelou na bližší tyč propálil gólmana- 2:1. I nadále jsme domácí tlačili a to i přesto, že jsme od 64. minuty po vyloučení Ondry Kociána hráli o 10ti. Gól se nám už bohužel vstřelit nepodařilo a přestože domácí své brejky také nevyužili, zůstaly všechny body v Kralovicích. 

Sestava: Moravec Jakub- Mareš Štěpán, Zelenka Jaromír, Táborský Karel, Brzoň Adam- Nedbal Vojtěch, Vopěnka Štěpán, Kocián Ondřej (c), Kehar Václav- Tulach Jiří, Novák Ondřej

Střídali: Mareš Lukáš, Lebeda Pavel, Ouřada Filip, Rýva Karel


lm