FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko padlo doma se Štěpánovem

FC Křivsoudov B – FK Trhový Štěpánov B   1:2 ( 0:1 )
Neděle 6. 9. 2020, 14:00

Sestava: Jakub Moravec – Štěpán Mareš, Miroslav Křišta ©, Štěpán Vopěnka, Adam Brzoň – Jiří Tulach, Patrik Toula, Ondřej Kocián, Karel Rýva – Jiří Jakl, Ladislav Vašek
Střídali: Lukáš Mareš, Tomáš Mareš, Martin Švec, Ondřej Štika

Branky: Martin Švec – Pavel Navrátil z pen., Petr Kopecký

V dalším domácím zápase v rámci 3. kola zavítala na naše hřiště rezerva Štěpánova. Hostům se v letošním ročníku zatím daří nad očekávání, naše rezerva však byla po demolici v minulém týdnu plná optimismu.

Křivsoudov začal kombinačně, avšak jeho hra trpěla zbytečnými nepřesnostmi a nedostatkem pohybu. Štěpánov dobře bránil, a spoléhal na brejky. Po jednom takovém fauloval ve vápně Adam Brzoň, a z následné penalty poslal hosty do vedení zkušeně Navrátil. Domácí zahrozili v úvodním dějství pouze několika zblokovanými střelami, a Láďa Vašek po přímém kopu hlavičkoval nad.

O poločase se prostřídala domácí sestava, a úkol zněl jasně – otočit nepříznivý výsledek. Naděje svitla v 57. minutě, kdy Štěpán Vopěnka poslal krásný pas do strany na Martina Švece, a ten po krátkém postupu propálil Morkuse na zadní tyč. Vedení Štěpánovu vrátil v 76. minutě po centru ze strany hlavou Petr Kopecký, Kuba Moravec v brance Křivsoudova se natahoval marně. Tento stav vydržel až do konce utkání. Domácí tak i po druhé v letošním ročníku – po nemastném neslaném výkonu – odevzdali na svém hřišti všechny body soupeři.

 

Miroslav Křišta, trenér: „Snažili jsme se kombinovat, to nám vycházelo jen po vápno soupeře, do zakončení jsme se prakticky nedostávali. Ke třem bodům na chybělo více zaujetí a lepší pohyb.“