FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko nedalo Hulicím šanci

FC Křivsoudov „B“ – TJ Želivan Hulice 5:0 (1:0)

Neděle 26.9.2021

9. kolo IV. Třídy OS Benešov

 

K dalšímu mistrovskému utkání IV. třídy dorazil na hřiště Křivsoudova soupeř z Hulic, toho času soused v tabulce mající na kontě o bod méně. Domácí chtěli potvrdit skvělou formu posledních týdnů. což se jim povedlo už po 2 minutách. Ve vynikající fazóně hrající Kehar zkušeně pod padajícím brankářem otevřel skóre po křížné přihrávce – 1:0. Po vedoucím gólu aktivita domácích trochu opadla, hosté toho ale nedokázali využít. Ti byli nejvíce vidět u dvou ostrých faulů na Tulacha, resp. Kehara, což rozhodčí Pessr náležitě ocenil žlutými kartami.

 

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, ale dlouho se nemohli gólově prosadit. Až v 68. minutě vybojoval zdánlivě ztracený míč až skoro u rohového praporku Tulach, obešel brankáře a podél brankové čáry se dostal až před prázdnou hostující svatyni, kde neomylně zavěsil- 2:0. Záhy poté přidali domácí 3. gól, který hosty definitivně zlomil. Jirka Jakl si před vápnem připravil míč na svou slabší levačku a projektil z jeho kopačky zastavil až v síti, gólman nestačil ani zareagovat- 3:0. Zbytek zápasu už domácí hlídali vedení, které ještě navýšili. V 81. minutě byl před vápnem hostí faulován Tulach. K přímému kopu se postavil Brzoň a poslal míč přes zeď přesně k tyči- 4:0. Konečnou podobu výsledku dal Lukáš Mareš, který využil zpětné přihrávky od Ouřady a z první poslal míč k tyči- 5:0.

 

 

Branky: Kehar, Tulach, Jakl, Brzoň, Mareš

 

Sestava: Moravec Jakub – Mareš Štěpán (c), Táborský Karel, Brzoň Adam, Dufek Zdeněk – Ouřada Filip, Vopěnka Štěpán, Vorel Radek, Kehar Václav- Tulach Jiří, Jakl Jiří

 

Střídali: Mareš Lukáš, Ptáček Ondřej, Novotný Jaroslav

 

Křivsoudovská rezerva se vyšvihla na 2. místo tabulky se ziskem 16-ti bodů a na vedoucí Čechtice ztrácí pouze tři. Příštím soupeřem bude TJ Slovan RÚ Kladruby, utkání se hraje v neděli 3.10.2021 od 16 hodin na tamním hřišti.

 

Lm ©