FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko na závěr vyhrálo v Nesperce

TJ Nesperská Lhota – FC Křivsoudov „B“ 2:4 (1:3)

 

14. kolo IV. třídy OS sk. B

 

Neděle 19.6.2022

 

Béčko nastoupilo k poslednímu zápasu sezóny v Nesperské Lhotě. 

Utkání se odehrálo v úmorném vedru, přesto jsme v první půli hýřili aktivitou a odměnou nám bylo brzké vedení. V 8. minutě Ondra Novák vyslal Dominika Tulacha na zteč, Dominik si počínal jako zkušený kanonýr a střelou pod padajícím brankářem otevřel skóre- 0:1. Bez šance ovšem nebyli ani domácí, jejich rychlé protiútoky znamenali veliké nebezpečí pro naši branku, po jednom z nich trefil kapitán Kocourek břevno. Další branku jsme ovšem vstřelili my, po chybné rozehrávce domácích vybojoval míč Dominik Tulach, přihrál na vápno Vojtovi Nedbalovi a ten přesnou ranou k tyči navýšil naše vedení- 0:2. Následně se vyznamenal Lukáš Březina, když střelu Kocourka skvěle vyrazil na roh. Po půlhodině hry dokázali domácí díky Voráčkovi snížit- 1:2. Dvoubrankové vedení jsme si ale brzy vzali zpátky. Honza Brzoň se individuálně dostal do vápna a vše zakončil střelou na bližší tyč- 1:3. 
 
Druhou půli jsme hráli do kopce, přesto jsme si vytvořili díky Dominikovi Tulachovi několik zajímavých příležitostí, jednu z nich Dominik také střelou na zadní tyč promněnil- 1:4. V 76. minutě pak Lukáš Březina fauloval v pokutovém území domácího útočníka a penaltu zkušeně promněnil nejlepší hráč domácích Kocourek- 2:4. Na druhé straně mohl navýšit vedení znovu Dominik Tulach, ale z úhlu branku přestřelil. V posledním zápase sezóny jsme tak brali všechny body a celkově zakončili sezónu na solidním 5. místě.
 
 
Góly: Tulach Dominik 2, Nedbal Vojtěch, Brzoň Jan
 
 
Sestava: Březina Lukáš- Dufek Zdeněk, Zelenka Jaromír, Ouřada Filip, Brzoň Adam- Brzoň Jan, Nedbal Vojtěch, Křišta Miroslav (c), Novák Ondřej- Tulach Dominik, Mareš Lukáš
 
Střídali: Novotný Jaroslav, Libák Štěpán, Zelenka Tomáš