FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko body z Čechtic nepřivezlo

TJ Sokol Čechtice – FC Křivsoudov „B“ 3:0 (3:0)

 

25. kolo IV. třída sk. B OS Benešov

 

Neděle 29.5.2022

 

 

V 25. kole čekal na béčko soupeř z kategorie nejtěžších – vedoucí Čechtice.

 

Do utkání jsme vstoupili lépe a záhy se dostal do velké šance Vojta Nedbal, ale z hranice vápna branku domácích těsně přestřelil. Poté už se začala projevovat kvalita domácích, kteří míří za postupem do vyšší soutěže. Nerozhodný stav jsme udrželi i díky několika skvělým zákrokům Lukáše Březiny až do 20. minuty, kdy se už domácí dočkali a Dvořák otevřel skóre- 1:0. O 2 minuty později odcentroval do vápna Foller, Jaroš ještě hlavou vrátil míč hlavou na kapitána Šandu, který trefil prázdnou bránu- 2:0. Do konce poločasu mohli domácí skóre navýšit, ale buď je zradila vlastní nepřesnost nebo dobře zasáhl Lukáš Březina. Několikrát nás také zachránila branková konstrukce. Ve 33. minutě si vybral slabší okamžik Lukáš Březina, když si centr Follera od rohového praporku srazil do vlastní brány- 3:0.

 

Ve druhé půli domácí i díky jasnému vedení polevili a díky tomu jsme dostali do několika nadějných příležitostí, tu největší zahodil střídající Jirka Jakl, bránu domácích těsně minul. Na druhé straně mohl skóre navýšit Foller, ale trefil jenom břevno. Více se už v zápase nestalo a tak Čechtice po zásluze zvítězili 3:0.

 

Sestava: Březina Lukáš- Dufek Zdeněk, Zelenka Jaromír, Ouřada Filip, Kehar Václav- Mareš Štěpán, Křišta Miroslav (c), Nedbal Vojtěch, Lebeda Pavel- Mareš Lukáš, Ouřada Tomáš

 

Střídali: Zelenka Tomáš, Libák Štěpán, Tulach Dominik, Tulach Jiří, Vopěnka Štěpán, Jakl Jiří

 

 

V dalším utkání Béčko doma přivítá rezervu Pravonína v neděli 5.6.2022 ve 14 hodin.