FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Béčko bere z derby výhru!

FC Křivsoudov „B“ – TJ Sokol Dolní Kralovice „B“ 3:0 (1:0)

 

5. kolo IV. třídy sk. C

 

Neděle 4.9.2022

 

Béčko ve svém druhém domácím zápase sezóny přívitalo na domácím hřišti rezervu odvěkého rivala z Dolních Kralovic. Od úvodu převzalo naše mužstvo otěže zápasu do svých rukou a vytvářelo si šance. Tu první měl Vašek Kehar, po přihrávce za obranu ale tak dlouho čekal se zakončením, až se mu pod nohy vrhnul kralovický gólman Doležal a míč mu uzmul z kopaček. Do šance se následně po pěkné průnikové přihrávce Vojty Nedbala dostal i Filip Ouřada, opět čekal se zakončením déle než bylo zdrávo a Doležal stačil proti našemu středopolaři vyběhnout. Skórovat se povedlo až střídajícímu Jirkovi Tulachovi, který na pravé straně hřiště převzal bálon, unikl s ním až do vápna, kde se pokusil Doležala překvapit střelou z úhlu. Hostující brankář sice Jirkův pokus vyrazil, ale přesně k dobíhajícímu spoluhráči Roháčovi, který si ho neštastně srazil do vlastní branky- 1:0. Zvýšení skóre měl na kopačce Tomáš Ouřada, jeho parádní střelu pod břevno ale neméně skvělým zákrokem zneškodnil Doležal.

 
Ve druhé půli jsme ze své aktivity na čas polevili, hosté toho ale nedokázali využít. Zpátky do zápasu nás dostala 65. minuta, Tomáš Ouřada zahrál přímý kop střelou po zemi k tyči, Doležal ani nereagoval- 2:0. Od té doby jsme už měli v zápase jasnou převahu, kterou jsme využili k dalšímu přesnému zásahu. Pavel Lebeda ve vápně zamotal hostující zadáky a následně zkušeně zakončil kolem padajícího Doležala k tyči- 3:0. Tímto výsledkem také zápas skončil, béčko je tak nadále stoprocentní a spolu s Načeradcem vévodí tabulce.
 
 
Góly: vlastní Roháč, Ouřada Tomáš, Lebeda Pavel
 
Sestava: Moravec Jakub- Dufek Zdeněk, Křišta Miroslav, Brzoň Adam, Brzoň Jan- Kehar Václav, Ouřada Filip, Mareš Štěpán (c), Nedbal Vojtěch- Ouřada Tomáš, Jakl Jiří
 
Střídali: Mareš Lukáš, Machyán Martin, Tulach Jiří, Lebeda Pavel
 
Příští týden Béčko v dalším derby zajíždí na půdu Keblova, utkání začíná v neděli 11.9.2022 od 15 hodin.