FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Áčko zvládlo přestřelku s Miřeticemi

Ve středu 21.7.2021 se A-tým na domácím trávníku postavil proti soupeři z 1.B třídy Sokolu Miřetice. Utkání nabídlo spoustu příležitostí i branek na obou stranách. Na tu první se nečekalo dlouho – Vondrák vystihl rozehrávku hostí a po samostatném úniku zkušeně zakončil na zadní tyč – 1:0. Miřetice dobře prostrkávali míče za domácí obranu a po jedné podobné situaci záložník hostí sice brejk zbrzdil, ale zároveň lišácky přehodil Filipa – 1:1. Krátce na to s vypětím všech sil vyrazil Filip na roh pokus o přehození téměř z půlky hřiště. Vedení si křivsoudovští vzali zpět po faulu brankáře na unikajícího Tulacha, penaltu jistě proměnil Ptáček – 2:1. Další možnosti obou mužstev v první půli zůstaly nevyužity.

Do druhé půle naskočil domácí dorostenec Ouřada, jehož hosté hned ve 46. minutě na lajně nezachytili, Tomáš poslal míč před bránu, kde si jej našel Tulach a zvýšil na 3:1. Hra se opět přelévala ze strany na stranu a byl k vidění pěkný fotbal. Na 3:2 hosté snížili po odrazu přímo na kopačky zakončujícího soupeře, střela prošla smolně pod nohou padajícího Filipa. Dvoubrankové vedení Křivsoudovu zajistil opět Tulach, na hranici (možná za ní) ofsajdu převzal míč od Mišoně a stejně jako v sobotu s přehledem skóroval – 4:2. Hosté rozhodně nesložili zbraně, naopak začali více přebírat iniciativu, následkem byla opět snižující branka, útočník zblízka trefil prostor mezi nohy domácího brankáře. Rozhodující branku pro sebe rezervoval Macháček, zpoza vápna vyslal tvrdou střelu, ikdyž byla tečovaná obráncem, zapadla k tyči mimo dosah brankáře. Posledních 15 minut hosté předvedli svoji nejlepší pasáž v utkání, zamkli křivsoudovské na vlastní půlce, vytěžit z převahy ale dokázali jen snížení na konečných 5:4.

Branky: 2 x Tulach, Vondrák, Ptáček z pen., Macháček

Sestava: Filip Martin – Vopěnka Jakub ©, Vopěnka Štěpán, Ptáček Luboš, Štika Ondřej – Vondrák David, Filip Miroslav, Macháček Martin, Amr Mehessen – Mareš Tomáš, Veselka Ondřej

Střídali: Mišoň David, Tulach Jiří, Ouřada Tomáš

 

Další utkání je na programu až 1.8.2021, sehrát by Áčko mělo přátelské utkání s Pravonínem.