FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Áčko ztratilo ve Struhařově vedení i Ptáčka..

TJ Jiskra Struhařov „A“ – FC Křivsoudov „A“ 2:1 (0:1)

 

24. kolo OP Benešov

 

Neděle 22.5.2022

 

 

Uplynulou neděli Áčko zajíždělo na „horkou“ půdu Struhařova. Společně s týmem dorazil i plný autobus fanoušků. Domácí mají na jaře velmi dobrou formu, úvod utkání však patřil Křivsoudovu. Hosté se taky ve 13. minutě dostali do vedení, když Veselkův centr zaskočil domácího brankáře na přední tyči, 0:1. Bohužel se křivsoudovští následně přizpůsobili hře Struhařova a do konce poločasu se moc fotbalu neodehrálo. Přesto šance k vidění byly – nejdřív Filip rychlým vyběhnutím zhatil šanci Zmekovi, potom J. Vopěnka akrobaticky vykopával míč mířící do branky po rohu. Na druhé straně tvrdě nad levačkou pálil Ptáček, potom jeho přihrávku ve slibné pozici zpracoval Jakl, míč však poslal těsně vedle.

 

Druhý poločas byl především boj, v němž se hosté nemohli pořádně prosadit a domácí tak drželi naději na dobrý výsledek. Dlouho se nic podstatného nestalo, až v 72. minutě domácí dostali možnost kopat penaltu pro ruce hostů ve vápně a Hroch vyrovnal na 1:1. Poté Filip reflexivně vyrazil pokus Zmeka nad branku. Bohužel následoval nešťastný moment, když si Ptáček poranil kotník a musel zamířit do nemocnice. Lubanovi přejeme brzký návrat na zelené trávníky! Deset minut před koncem měl Křivsoudov jedinečnou možnost překlopit stav opět na svoji stranu – vystřídavší Vondrák pěkně uvolnil Tulacha, jehož nabídku nevyužil Jakl a poslal míč mimo tyče. Kalich hořkosti si hosté dopili do dna v nastaveném čase, Sysel se totiž trefil přímo z rohu.. 2:1. Křivsoudov vrhnul všechny síly do útoku, Veselka šel do vápna, kde se střel s obráncem, sudí Rezek však penaltu nenařídil.

 

Velice děkujeme našim fanouškům za podporu!

 

Branka: Veselka Ondřej

 

Sestava: Filip Martin – Vopěnka Jakub ©, Vopěnka Štěpán, Vopěnka Filip, Štika Ondřej – Toula Patrik, Ptáček Luboš, Filip Miroslav – Mareš Tomáš, Jakl Jiří, Veselka Ondřej

 

Střídali: Tulach Jiří, Vondrák David

 

 

I další zápas odehraje Áčko na hřišti soupeře, v neděli 29.5.2022 od 14 hodin v Nespekách s tamní rezervou.