FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Áčko v poslední přípravě zdolalo Pravonín

FC Křivsoudov „A“ – TJ Sokol Pravonín 7:2 (2:1)

V posledním přípravném utkání Áčko hostilo Pravonín a nechovalo se příliš pohostinně. Držení míče a vytváření gólových možností bylo převážně na domácích, kteří převahu vyjádřili vedoucí brankou – Tulach si naběhl na pěknou přihrávku ze strany a do prázdné skóroval. Následovalo několik nevyužitých šancí, ale pak Macháček tvrdou střelou o břevno zvýšil na 2:0. Pár minut před poločasem chyboval Štika a soupeř šanci využil přehozením přes Filipa, 2:1.

Do druhé půle nastoupilo domácí mužstvo zostra a střídající David Mišoň po hezké akci zakončoval do prázdné. Hosté se ještě jednou nadechli, tentokrát zaváhal Vondrák a Pravonín byl opět na dostřel. To nehodlal akceptovat Macháček, dvěma pěknými střelami z vápna pasoval do role diváka v první řadě brankáře hostí a zkompletoval hattrick. Svoje gólové chutě nasytil i Tulach rychlým dravým náběhem do vápna a zakončením mimo možnosti brankáře. Potud by se dalo říct, že se o branky postarali tradiční střelci, na konečných 7:2 však uzavřel Víťa Macháček a vstřelil svůj první gól za Áčko.

Sestava: Filip Martin – Vopěnka Jakub ©, Vopěnka Filip, Vopěnka Štěpán, Štika Ondřej – Nedbal Vojtěch, Macháček Martin, Vondrák David – Tulach Jiří, Veselka Ondřej, Mareš Tomáš

Střídali: Mišoň David, Macháček Vít

V dalším zápase se Áčko představí v rámci 1. kola Poháru OFS v Miřeticích s tamní rezervou. Utkání je na programu v neděli 8.8.2021 od 16 hodin.