FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Áčko si doma poradilo se Struhařovem

 

FC Křivsoudov „A“ – TJ Jiskra Struhařov „A“ 4:1 (1:0)

11. kolo OP Benešov

Sobota 9.10.2021

 

Druhý Křivsoudov hostil šestý Struhařov. I přes studené počasí opět přišla početná návštěva, ale hezký fotbal k vidění nebyl. Hosté překvapili otevřeným fotbalem a hra tak byla velmi vyrovnaná. Ani jeden tým se nedostával do velkých příležitostí, přesto se z fotbalové šedi vyklubal parádní gól. Dlouhý pas si zpracoval Ptáček a po otočce vyslal pěknou střelu, na níž neměl Houzar nárok, 1:0.

 

Do druhé půle nastoupilo domácí mužstvo velmi dobře a v 53. minutě utekl po pravé straně Mareš, předložil míč J. Vopěnkovi před prázdnou branku a šlo se slavit, 2:0. v 60. minutě zahrávali domácí roh, po něm hostující obránce nepochopitelně fauloval Žáka a z penalty zvýšil ptáček na 3:0. Ke slovu se dostali hosté a několik rohových kopů zavánělo inkasovanou brankou. Tu nakonec i vstřelil struhařovský Strnad, když využil volného prostoru a zkušeně snížil na 3:1. Poslední slovo si pro sebe vzal domácí Tulach, utekl obráncům, kličkou se vyhnul brankáři a uzavřel účet zápasu na 4:1.

 

Branky: 2x Ptáček, Vopěnka J., Tulach

 

Sestava: Filip Martin – Vopěnka Štěpán, Vopěnka Filip, Žák Jan, Štika Ondřej – Vondrák David, Ptáček Luboš, Filip Miroslav – Veselka Ondřej, Vopěnka Jakub ©, Mareš Tomáš

 

Střídal: Tulach Jiří

 

Rozhodčí: Uher Jiří, Kocourek Lukáš, Řezníček Petr

Delegát: Jedlička František

 

 

Příští utkání bude opět na domácím trávníku, tentokrát bude soupeř 4. tým tabulky TJ Sokol Nespeky „B“, utkání má výkop v sobotu 16.10.2021 od 15:30.