FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Áčko remizovalo s Přestavlky

TJ Sokol Přestavlky – FC Křivsoudov „A“ 2:2 (1:1)

Sobota 26.9.2020

 

Sestava: Filip Martin – Vopěnka Jakub ©, Ptáček Luboš, Štika Ondřej – Toula Patrik, Vopěnka Filip, Macháček Martin, Žák Jan – Filip Miroslav, Švec Martin, Veselka Ondřej

 

Střídali: Doležal Jiří, Ptáček Karel

 

Branky: 25. Vopěnka Filip, 56. Toula Patrik

 

 

Za nepříznivého studeného počasí Áčko sehrálo zápas s Přestavlky netradičně v Čerčanech, protože soupeř provádí na svém place rekonstrukci. Ovšem hřiště byla jediná změna, jinak vše při starém – nepříjemná hra založená na tvrdosti podpořená rozhodčím Černým. Nicméně hosté začali dobře a dostali se do několika střeleckých možností. Bohužel v zakončení chyběl klid nebo střely zblokovala domácí obrana. Domácí využívali jednoduchou taktiku odkopů a spoléhali na brejky. při jednom typickém rozhodčí odpískal faul 25 metrů od branky a domácí Laboutka přímý kop poslal v 18. minutě do vzdálenějšího rohu branky – 1:0. Křivsoudov se však nevzdal a neustále bušil do obrany soupeře. Vyrovnání se dočkal v 25. minutě, po několika kličkách Macháčka domácí odrazil míč jen k F. Vopěnkovi a ten umístěnou střelou srovnal stav – 1:1. Přestavlky hrozili jen ojediněle, ale ani na druhé straně se přes převahu nepodařilo hostům skórovat.

 

Obraz hry se ve druhé půli nijak nezměnil a v 56. minutě přišla odměna. Po akci na jeden dotek na pravé straně hřiště přišel do vápna přízemní centr a Toula jej nechytatelně poslal pod břevno – 1:2. Dlouhé minuty se pak hrálo podle stejných not, ovšem bez gólového vyjádření. Okolo 75. minuty si však domácí vybojovali několik standardních situací, jednu takovou zakončil Kačírek nepovedenou střelou, míč však proklouzl mezi nohama Filipa a zastavil se až v síti. Hosté si chtěli vzít vedení zpět, ale centry postrádali přesnost přízemní kombinace se též nedařila. A když rozhodčí ukončil utkání asi o pět minut dřív, nebyl již na změnu stavu čas.

 

Poděkování opět patří fanouškům a fanynkám Křivsoudova, které nemuseli snášet jen vlezlou zimu, ale také velmi nepříjemné prostředí vytvořené domácími funkcionáři.