FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Áčko přivezlo z Postupic výhru a je mistr Okresního přeboru!

TJ Sokol Postupice – FC Křivsoudov „A“ 1:2 (0:2)

 

14. kolo Okresní přebor Benešov

 

Neděle 19.6.2022

 

 

FC Křivsoudov – mistr Okresního přeboru Benešov!

 

V neděli zajíždělo A-mužstvo do Postupic a karty byly rozdány jasně – oba týmy potřebovali k jistotě vyhrát. Postupice kvůli záchraně v soutěži, Křivsoudov bojoval o vítězství v soutěži. Za podpory plného autobusu věrných fans se hosté do svého soupeře pustili se vší vervou a hned ve 2. minutě po zpětné přihrávce Mir. Filip orazítkoval břevno. Obě křídla dělala domácí obraně velké problémy, Mareš po levé straně a Veselka napravo. V 10. minutě se křivsoudovští prvně radovali, Mareš ne úplně razantní, zato přesnou střelou zakončil samostatný únik, 0:1. Následně velkou šanci propásl Jakl, před prázdnou brankou netrefil míč po přihrávce zleva. Zprava to však bylo jiné, Jakl složil reparát a navýšil vedení, 0:2. Bohužel několik dalších možností zůstalo nevyužitých, Štikovu střelu vyrazil brankář Hrbek, Toul a po něm i Veselka branku přestřelili. Domácí Postupice zahrozili pouze jednou, standardní situaci rozehráli centrem, ale jejich pokus se do branky nevešel.

 

Druhou půli začali domácí daleko aktivněji, zato Křivsoudov se nemohl dostat do tempa. Nic velkého Postupice ale vymyslet nedokázali, ale hra se oproti prvnímu dějství vyrovnala. Okolo 60. minuty hosté rozehráli pěknou kombinaci, na jejímž konci Macháček zakončil tvrdě, leč nepřesně. V 68. minutě se obrana hostí dopustila faulu nedaleko vápna. Postupický Fürbacher se trefil přesně k tyči a od té doby začalo trápení a čekání na konec. I tak mohli definitivně rozhodnout – Veselkovu střelu z vápna vyrazil Hrbek, následný obstřel Macháčka se do branky nevešel, Tulach se prosazoval důrazem, ale ani on brankáře nepropálil, také samostatný únik Veselka zakončil pouze do nohou brankáře. Domácí vyprodukovali několik rohů, s nimiž poslední dobou máme problémy. Ale krom jednoho zakončení hlavou vysoko nad branku jsme přežili bez úhony. V závěru utkání nejvíc vzruchu vyvolala část domácího obecenstva, která se nevybíravě „opřela“ do rozhodčích, i když Ti zvládli utkání bez jakýchkoliv problémů. Po závěrečném hvizdu si hosté především oddechli a mistrovské oslavy proběhly ve střídmém duchu.

 

Branky: Mareš, Jakl

 

Sestava: Filip Martin – Vondrák David, Vopěnka Štěpán, Žák Jan, Štika Ondřej – Toula Patrik, Macháček Martin, Filip Miroslav – Mareš Tomáš, Jakl Jiří, Veselka Ondřej

 

Střídali: Ouřada Tomáš, Tulach Jiří, Lebeda Pavel, Mišoň David

 

 

Na tomto místě patří speciální poděkování všem křivsoudovským příznivcům, kteří po celou sezonu podporovali nejen Áčko, ale všechna ostatní družstva!

 

DĚKUJEME!!!

 

Poslední akce sezóny bude včas zveřejněná – dokopná se bude konat za účasti hráčů a samozřejmě i příznivců.