FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Áčko: Pohodlná výhra

FC Křivsoudov „A“ – TJ Sokol Chotýšany „A“ 6:2 (4:0)

Sobota 19.9.2020

 

Sestava: Filip Martin – Vopěnka Štěpán, Ptáček Luboš, Štika Ondřej – Vopěnka Jakub ©, Macháček Martin, Žák Jan, Švec Martin – Filip Miroslav, Mišoň David, Veselka Ondřej

 

Střídali: Jakl Jiří, Toula Patrik, Mareš Štěpán

 

 

Do utkání proti oslabenému soupeři (v sestavě hostů z důvodu zranění chyběli Straka, Hoch a Hanibal) vstoupili lépe domácí a od začátku přikovali Chotýšany na jejich polovinu. Už v 8. minutě se radovali z gólu, když Žákovu sraženou střelu dostal za záda hostujícího gólmana Mišoň- 1:0. Domácí měli nadále výraznou převahu, kterou korunovali ve 20. minutě, kdy se samostatnou akcí prosadil Macháček- 2:0. Ve 26. minutě si na rohový kop Veselky naskočil nejvýše Žák a Křivsoudov vedl už o 3 branky- 3:0. Hosté opírali svou hru především o nákopy na rychlého útočníka Koreckého, ten byl ale velmi dobře bráněn a k výraznějšímu ohrožení branky se nedostal. Poslední slovo si v prvním poločase vzali domácí, Veselka mířil před branku a po souboji Mišoně s bekem míč zapadl do sítě- 4:0.

 

Ve druhé půli nadále domácí svírali svého soupeře, ale ani z těch nejvyloženějších šancí nedokázali vstřelit branku. Především šance Veselky volala po gólu, domácí útočník zblízka trefil břevno. Až v 65. minutě se míče ujal Švec, pěknou přihrávkou oslovil Macháčka a ten zkušeně završil bůra- 5:0. O 10 minut později se dočkali také hosté, střídající Kuneš využil skvělé přihrávky za obranu a přesnou střelou překonal Martina Filipa- 5:1. V posledních minutách zápasu se skóre ještě dvakrát změnilo. Nejprve si domácí útočník Miroslav Filip navedl z levé strany hřiště míč na pravačku a přesnou ranou k tyči se i on dočkal gólu- 6:1. Chvíli poté zahrávali hosté penaltu, kterou s přehledem proměnil Povolný a uzavřel tak skóre zápasu na 6:2.

 

Áčko si v poklidu došlo pro 3 body, čímž poděkovalo svým věrným divákům.

 

lm©