FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Áčko jde v Poháru OFS přes rezervu Miřetic

TJ Sokol Miřetice „B“ – FC Křivsoudov „A“ 3:6 (2:4)

 

V prvním kole Poháru OFS Benešov hrálo Áčko na půdě rezervy Miřetic. Na tomto pažitu se křivsoudovským týmům příliš nedaří, a tak byl konečný výsledek těžko předvídatelný. Vše začalo velmi dobře, Tulach využil kolmice Mir. Filipa a těsně před brankářem Fialkou míč dloubáčkem poslal do branky. Na 2:0 zvýšil díky kolmici za obranu, důrazu a chladnokrevnému zakončení Mareš. I když Křivsoudov vedl, jeho hra byla nepřesná a pomalá. Domácí nic nevzdávali a slepenými brankami vyrovnali. Nejdříve Jenšík využil míče za „spící“ obranu po standardní situaci, pak si stejný hráč naběhl na kolmou přihrávku a po kličce Mar. Filipovi zakončoval do odkryté branky – 2:2. Křivsoudovští potom hru zklidnili a začali být zase nebezpeční, čehož využil po rohovém kopu Macháček, odražený míč si zpracoval na prsa a střelou o tyč vrátil vedení hostům. Poslední slovo v prvním poločase si vzal Mareš, pláchl obraně a předložil Mišoňovi šanci, která se neodmítá – 2:4.

 

Ve druhé půli Křivsoudov povětšinou hru kontroloval, čemuž přispěl gól Tulacha, ten se prosadil svým typickým důrazem, 2:5. Spoustu šancí v dalším průběhu zůstalo neproměněných, a když se již síť vlnila, zastavil radost domácích zdvižený praporek vinou ofsajdu. Na straně Křivsoudova místo střely hledal vhodnější pozici pro spoluhráče Mareš, Vondrák v dobré pozici netrefil branku, stejně jako Macháček s Mišoněm. Posledně jmenovaný nakonec skóre navýšil, vtipné zakončení ještě do branky doprovodil domácí Brýl. Miřetice v závěru ještě kosmeticky upravili stav na 3:6, zblízka se po závaru prosadil Moudrý.

 

Branky: 2x Tulach, 2X Mišoň, Macháček, Mareš

 

Sestava: Filip Martin – Vopěnka Jakub ©, Vopěnka Filip, Žák Jan, Štika Ondřej – Macháček Martin, Filip Miroslav, Mišoň David – Tulach Jiří, Veselka Ondřej, Mareš Tomáš

 

Střídal: Vondrák David

 

Rozhodčí: Husák Petr – Brzková Adéla, Brzková Valentýna

 

 

Následující zápas již bude mistrovský v rámci OP Benešov. Do Křivsoudova v sobotu přijede Sokol Chotýšany. Béčko v neděli hostí Trhový Štěpánov.