FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

11 branek? Pro Béčko žádný problém..

V sobotu odpoledne zajížděla naše rezerva na půdu posledního celku tabulky, tedy do Radošovic, s cílem navázat na dobré výsledky z dosavadní sezóny.


Úvod utkání začal lépe pro nás. Už v 9. minutě vystihl Jirka Tulach chybnou rozehrávku domácích a na přední tyči usměrnil míč do branky- 0:1. Ve 14. minutě se zleva dostal do vápna Ondra Novák a levačkou uklidil míč na zadní tyč- 0:2. Hosté měli nadále výraznou převahu, kterou zanedlouho korunovali třetí brankou. Martin Švec vybídl přihrávkou do leva k úniku Vaška Kehara, ten si potáhl míč do vápna a křižnou střelou na zadní tyč vstřelil 3. branku- 0:3. Po této brance jsme trochu polevili a domácí se začali dostávat do hry. Výsledkem jejich aktivity byla penalta po ruce Ondry Nováka, kterou s přehledem proměnil Holejšovský- 1:3. Tříbrankový náskok jsme si ale ještě do poločasu vzali zpět, to když po další krásné asistenci Martina Švece proměnil samostatný únik Tomáš Ouřada- 1:4.

Do druhého poločasu jsme vlétli opět jako uragán a po 2 minutách se znovu radoval Vašek Kehar, když opět unikl po levé straně a tvrdou ranou pod břevno nedal domácímu gólmanovi šanci- 1:5. Vašek se zanedlouho dočkal hattricku, po rohovém kopu Martina Švece skóroval netradičně hlavou- 1:6. Chvíli poté se dočkal branky i sváteční střelec Lukáš Mareš, po samostatném úniku přehodil vyběhnuvšího brankáře- 1:7. Naše mužstvo si v tuto chvíli dělalo na hřišti co chtělo a přidávalo další branky. V 62. minutě napřáhl za vápnem ke střele Radek Vorel a i s přispěním teče domácího obránce dostal míč do sítě- 1:8. Dočkal se také náš dvorní asistent Martin Švec, na vápně si našel odražený míč a přidal už 9. gól- 1:9. V závěru zápasu jsme se prosadili ještě 2x, nejdříve Radek Vorel střelou z voleje přidal svůj druhý gól, následně unikl až k bráně Tomáš Ouřada, přihrál proti noze dobíhajícímu Marešovi a ten uklidil míč pod břevno- 1:11. 

Utkání jsme tak zvládli s naprostým přehledem, nutno ovšem dodat, že domácí dohrávali posledních cca 15 minut zápas pouze v 9ti hráčích. 

Sestava: Moravec Jakub- Mareš Štěpán (c), Brzoň Adam, Táborský Karel, Dufek Zdeněk- Ouřada Filip, Švec Martin, Novák Ondřej, Kehar Václav- Tulach Jiří, Ouřada Tomáš

Střídali: Mareš Lukáš, Vorel Radek, Ptáček Ondřej

Příštím soupeřem béčka bude v neděli od 14 hod tým z Hulic.