FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Starší žáci pálili ostrými na trávníku Ratměřic

Dne 30.4. jsme odehráli v pořadí již čtvrtý zápas. V Ratměřicích jsme hned po několika minutách vedli díky gólu Michala Kratochvíla, který dorážel balón po střele jednoho ze spoluhráčů. Následovala branka Erika Fialy, který se opřel do střely a prostřelil brankáře. V 18. minutě navýšil naše vedení opět Erik Fiala. V dalších minutách se prosadil Vítek Jankovský, který obstřelil zeď při přímém kopu ze střední vzdálenosti. Do poločasu dokončil svůj hattrick Erik Fiala po dobré kombinaci se spoluhráči. 

Druhý poločas začal opět dobře pro nás, kdy se ostrou střelou znovu prosadil Erik Fiala. Zanedlouho se mohl tento střelec, který hrál opravdu dobrý zápas, radovat po páté, kdy po samostatné akci opět navýšil naše vedení. Skóre naposledy upravil Michal Kratochvíl, který nejprve nepřekonal brankáře, ale míč se mi odrazil zpět k němu a napodruhé brankáře domácích překonal. Během zápasu jsme měli ještě několik zajímavých šancí, ale žádná gólem neskončila. Z Ratměřic si odvážíme tři body a výhru 8:0.
Góly: Erik Fiala 5x, Michal Kratochvíl 2x, Vít Jankovský 1x
Sestava: Tom Krill – Tomáš Boudník ©, Vít Jankovský, Miroslav Střádal – Josef Svatoň, Michal Kratochvíl, Erik Fiala, Ondřej Jelínek – David Zíka
Jiří Moravec, Martin Boudník, Lukáš Zíka