FC Křivsoudov

#takhletadyzijem

Představení soupeřů – 1. kolo

Vsobotu 22.8.2020 se opět rozjedou okresní fotbalové soutěže a čest křivsoudovských barev budou hájit tři družstva. Áčko přivítá Jiskru Struhařov, Béčko vyzve v derby Sokol Čechtice a dorost zajíždí do Kondrace bojovat o body proti složenému týmu Kondrac/Pravonín.

 

A-tým – TJ Jiskra Struhařov – V novodobé historii má áčko se Struhařovem kladnou bilanci, ať už jde o rezervu nebo první tým. Naposledy nás mužstvo Jiskry porazilo na jaře 2015 v poměru 3:1, za nás se prosadil Jakub Vopěnka. Při posledním měření sil se zrodila remíza 1:1, když v první půli skóroval Miroslav Filip a domácí vyrovnali v poslední minutě po rohovém kopu. V loňské poloviční tabulce skončil sobotní soupeř na 6. místě, které si zajistil výhrou 6:1 s Chotýšany, jinak se určitě nejednalo o povedený půlrok. Struhařov se historicky pohybuje na špici OP a několikrát si vyzkoušel 1.B třídu. Oporami soupeře tradičně jsou bratři Syslové, Petr Koblasa a Vojtěch Zmek.

 

Příprava:

 FC Křivsoudov – Sokol Čechtice 3:1

FC Křivsoudov – Start Lukavec 10:0

Pičín – FC Křivsoudov 3:3

 

B-tým – TJ Sokol Čechtice – Soupeře a tradičního rivala netřeba blíže představovat. Tým okolo Martina Šandy, Davida Sedláčka a Tomáše Kadlece byl v předchozím ročníku nejbližším pronásledovatelem béčka se ztrátou 2 bodů. Soupeř bude určitě mít postupové ambice, ale v Křivsoudově to rozhodně nebude mít lehké. Poslední střetnutí skončilo nerozhodně 1:1, hosty přivedl do vedení Jaroš, bod za remízu zajistil Amr Mehessen. Neděle 23.8. od 14 – derby je tady!

 

Příprava:

 Bystřice – FC Křivsoudov „B“ 2:8

Hněvkovice – FC Křivsoudov „B“ 4:1

 

Dorost – Sokol Kondrac/Sokol Pravonín – Jako první do míče kopnou dorostenci na hřišti v Kondraci, a to v sobotu v 11:15. Síla soupeře i naše je těžko odhadnutelná. Ať už kvůli změnám způsobených věkem, a tudíž odchodu hráčů do mužské kategorie nebo naopak příchodu žáku, tak i kvůli přístupu hráčů a odtrénovaných letních jednotek. Nezbývá nic jiného než fandit a věřit, že se naši mladí přivezou zpod Blaníku příznivý výsledek.

 

Ostatní družstva (přípravka a mladší žáci) svoji soutěž rozehrají o týden později.